festiwal kolorow

 

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze!

 

Eksplozja Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników to znaki rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp jest WOLNY!!! Organizatorzy przewidzieli atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Barwna zabawa w Olkuszu odbędzie się 1 września w Silver Park przy ulicy Głowackiego. Eksplozja kolorów będzie jedną z wielu atrakcji przygotowanych na ten weekend dla mieszkańców Olkusza i okolic.

Już od południa odbywać się będą Mistrzostwa Polski we freestyle’u – Olkusz Silver Games. Pierwszego dnia oglądać będziemy konkurencję bmx. Zakończenie popisów zaplanowane jest na godzinę 16. Ciąg dalszy zawodów – rywalizacja deskorolkarzy– nastąpi kolejnego dnia.

Wszyscy obecni na imprezie plenerowej będą mieli możliwość wzięcia udziału w akcji „Bądź bezpieczny, daj się zauważyć”. Uczestnicy, którzy przyniosą na wydarzenie nakrętki zostaną obdarowani odblaskami. Noszenie tego typu elementów zwiększa widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze, natomiast nakrętki zbierane będą na cel dobroczynny.

Raperskim slangiem przemówią też ci, którzy walczą z używkami i chcą szerzyć dobre i zdrowe podejście do tematu. Profilaktyka używkowa w Olkuszu będzie nosić hasło: „Dajemy czadu bez dopalaczy”. Na imprezie pojawi się także fundacja DKMS, która zajmuje się poszukiwaniem dawców szpiku.

Dla głodnych i spragnionych organizatorzy przewidzieli strefę gastronomiczną z różnymi smakołykami oraz napojami bezalkoholowymi. Miasteczko foodtrack’ów będzie czekało na gości zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

W niedzielne południe zapraszamy najmłodszych do wesołej zabawy z animatorkami oraz na pokazy baniek mydlanych. Odbędzie się także mini eksplozja kolorów, natomiast w wesołej fotobudce będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy Olkusz, który wsparł imprezę finansowo. Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dużą rolę w wydarzeniu odegrał też serwis: Spotted Olkusz.

UMiG Olkusz

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze