1

Już po raz szósty uczniowie, nauczyciele, absolwenci i przyjaciele szkoły spotkali się na boisku , aby walczyć ze sobą w sportowej rywalizacji, w której jak zawsze najważniejsze są zasady FAIR PLAY. To swoiste, coroczne święto siatkówki dla całej szkoły.

 

W Hali MOSiR, który jest współorganizatorem tej imprezy każdy, kto się zgłosił do turnieju mógł zagrać w piłkę siatkową. Od sześciu lat ekonomik kontynuuje projekt, który powstał w ramach programu „Szkoła bez Przemocy”. Jest to okazja dla uczniów i nauczycieli, aby spędzić czas na sportowo, sprawdzić swoją kondycję i siatkarskie umiejętności. Dla absolwentów jest to możliwość odwiedzenia szkoły, porozmawiania z nauczycielami no i powspominania. Do udziału w turnieju „ Fair Play Łączy Pokolenia” zapraszani są również rodzice, sponsorzy, czyli osoby związane z Zespołem Szkół Nr 3 w różny sposób. Nauczyciele – emeryci przychodzą pokibicować, tak jak była Pani Dyrektor ZS nr3- Cyryla Mazur, która nie opuściła do tej pory ani jednego turnieju!

2

Idea i formuła turnieju została też doceniona przez naszych sponsorów Firmę Instalbud Trzebinia, dzięki której każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę.
Choć wynik nie jest tutaj sprawą najważniejszą, dla zasady należy napisać, iż rywalizacja zakończyła się w tym roku zwycięstwem drużyny Absolwentów, przed drużynami Uczennic i Uczniów ( miejsce II ex aequo), miejsce III zajęła drużyna Nauczycieli.

ZS Nr 3 w Olkuszu

3

4

5

6

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze