zs3 łyżwy5

W ramach uczenia sportów całego życia w Zespole Szkół Nr 3 już od kilku lat nauczyciele wychowania fizycznego, przy aprobacie dyrekcji szkoły i pomocy wychowawców organizują wyjazdy na lodowisko do katowickiego Spodka.
Każdy uczeń w czasie nauki w naszej szkole ma możliwość wypożyczyć łyżwy, jeżeli ich nie posiada i uczestniczyć w zajęciach na lodowisku ucząc się jazdy na łyżwach, lub doskonaląc swoje umiejętności. Takich wyjazdów organizujemy kilka w ciągu jednego roku szkolnego. -To są najlepsze wycieczki ! Jest dużo zabawy. Fajne jest to, że jeżdżą wszyscy: uczniowie, nauczyciele, a ostatnio był z nami nawet Pan Dyrektor i też jeździł – mówi Kazik uczeń klasy 3c.

zs3 łyżwy6

Nie można się dziwić, że zainteresowanie wyjazdami na lodowisko jest bardzo duże. Naszym celem jest zaproponowanie różnych form aktywności fizycznej, które młodzież będzie mogła kontynuować po skończeniu szkoły. Łyżwy to jedna z tych form, która bardzo przypadła do gustu wszystkim, dlatego na pewno będziemy kontynuować nasz program.

Agata Wdowik ZS nr 3 w Olkuszu

zs3 łyżwy

zs3 łyżwy1

zs3 łyżwy2

zs3 łyżwy3

zs3 łyżwy4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze