1

Już po raz ósmy uczniowie, nauczyciele, absolwenci i przyjaciele szkoły spotkali się na boisku, aby walczyć ze sobą w sportowej rywalizacji, w której najważniejsza jest idea FAIR PLAY.

Od dwóch lat Turniej „Fair Play Łączy Pokolenia” rozgrywany jest w formie festynu na boisku szkolnym. To swoiste, coroczne święto siatkówki jednoczące całą szkołę, jednocześnie okazja do dobrej zabawy.

2

Każdy, kto się zgłosił do turnieju mógł zagrać w piłkę siatkową. Od ośmiu lat ekonomik kontynuuje projekt, autorstwa Agaty Wdowik, który zwyciężył w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Szkoła bez Przemocy”. Jest to okazja dla uczniów i nauczycieli, aby spędzić czas na sportowo, sprawdzić swoją kondycję i siatkarskie umiejętności. Dla absolwentów jest to możliwość odwiedzenia szkoły, porozmawiania z nauczycielami no i powspominania. Do udziału w turnieju „ Fair Play Łączy Pokolenia” zapraszani są również rodzice, sponsorzy, czyli osoby związane z Zespołem Szkół Nr 3 w różny sposób. Nauczyciele – emeryci przychodzą pokibicować razem z uczniami.

3

Idea i formuła turnieju została też doceniona przez naszych sponsorów firmy: IZO-MAL i Tup-Tuś GSM, dzięki którym każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Choć wynik nie jest tutaj sprawą najważniejszą, dla zasady należy napisać, iż rywalizacja zakończyła się w tym roku zwycięstwem drużyny Przyjaciół Szkoły, przed drużyną Absolwentów, miejsce III zajęła drużyna Nauczycieli, oraz drużyna Uczniów.

ZS nr 3 w Olkuszu

4

5

6

8

9

FP 75

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze