festyn kwaśniów 1 2017

W Kwaśniowie Dolnym odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Sołecką i Sołtysa Kwaśniowa Dolnego. Atrakcji nie brakowało, a wszystkim dopisywał dobry humor.

 

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. Było także coś dla głodnych i spragnionych. Oprócz stoisk gastronomicznych, panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Kwaśniowskie Dworzanki” przygotowały poczęstunek dla wszystkich gości. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci ze szkoły podstawowej oraz przedszkolaki. Największą niespodzianką festynu były występy zespołów Toporki oraz Shantel. Na koniec rozpoczęła się wspaniała zabawa prowadzona przez zespół muzyczny Lider.

festyn kwaśniów 4 2017

Podziękowanie
Pragniemy podziękować wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe festynu. Wielkie podziękowania kierujemy do dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli, w tym do Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Marzeny Błasikiewicz za ogromne zaangażowanie w przygotowanie programu artystycznego. Szczególnie dziękujemy Paniom z KGW za trud włożony w przyrządzenie gorącego posiłku oraz poczęstunku dla wszystkich przybyłych gości. Dziękujemy wszystkim, którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do pomocy w zorganizowaniu Festynu.

Sołtys Krzysztof Nowak wraz z Radą Sołecką

fetsyn kwaśniów 2 2017

fetsyn kwaśniów 3 2017

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze