Jeśli jesteś uczennicą lub uczniem gimnazjum, mieszkasz na wsi, możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w nauce, a sytuacja materialna twojej rodziny nie jest najlepsza, to koniecznie musisz złożyć wniosek o stypendium naukowe w ramach programu AKROPOL, który jest realizowany przez Edukacyjną Fundację Czerneckich (EFC). Komisja wybierze uczniów, którzy są wybitnie uzdolnieni, a następnie zapewni im wsparcie finansowe na dalszy etap nauki. Aplikować mogą uczniowie III klas gimnazjów. Ostateczny termin upływa 14 lutego tego roku.
– Program stypendialny AKROPOL jest dedykowany uzdolnionej młodzieży wiejskiej o niższym statusie materialnym. Program przeznaczony jest dla wszystkich uczniów III klasy gimnazjum, którzy są mieszkańcami gmin wiejskich, żyją poniżej minimum socjalnego, obliczanego na podstawie średniego dochodu na każdą osobę w rodzinie, i uzyskali w pierwszym semestrze III klasy średnią ocen minimum 4,0 informuje Fundacja. Szczegółowe informacje wszyscy chętni mogą znaleźć na stronie www.efc.edu.pl.

Jeśli jesteś uczennicą lub uczniem gimnazjum, mieszkasz na wsi, możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w nauce, a sytuacja materialna twojej rodziny nie jest najlepsza, to koniecznie musisz złożyć wniosek o stypendium naukowe przyznawane w ramach programu AKROPOL, który jest realizowany przez Edukacyjną Fundację Czerneckich (EFC). Komisja wybierze uczniów, którzy są wybitnie uzdolnieni, a następnie zapewni im wsparcie finansowe na dalszy etap nauki. Aplikować mogą uczniowie III klas gimnazjów. Ostateczny termin upływa 14. lutego tego roku. 

– Program stypendialny AKROPOL jest kierowany do uzdolnionej młodzieży wiejskiej o niższym statusie materialnym. Program przeznaczony jest dla wszystkich uczniów III klasy gimnazjum, którzy spełniają wymagane kryteria.Są mieszkańcami gmin wiejskich, żyją poniżej minimum socjalnego, obliczanego na podstawie średniego dochodu na każdą osobę w rodzinie i uzyskali w pierwszym semestrze III klasy średnią ocen minimum 4,0 – informuje Fundacja. Szczegółowe wytyczne, co do sposobu aplikowania i potrzebnych dokumentów, można znaleźć na stronie www.efc.edu.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
natalia
natalia
11 lat temu

ej, powinno być w Olkuszu coś takiego jak stypendium za osiągnięcia w nauce, bo moja mama poszła i jej powiedzieli, że nie ma czegoś takiego ! ;/

Cywilizowany
Cywilizowany
12 lat temu

Sprawdziłem. ANI SŁOWA o bozi, o kościele, o księżach, o religii, o wyznaniu. To gwarantuje zdobycie szerokiej wiedzy uniwersalnej pod opieką właściwych, odpowiedzialnych i mądrych ludzi. Nic, tylko korzystać 😉 .