angolimp

8 maja 2015 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece w Olkuszu odbyła się II Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego, zorganizowana  przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz olkuską Bibliotekę.

Olimpiada przeznaczona była dla uczniów klas „0” z przedszkoli gminy Olkusz, uczęszczających na zajęcia języka angielskiego w przedszkolu.

Celem Olimpiady z Języka Angielskiego było rozwijanie pasji i kształtowanie umiejętności  zdobywania wiedzy oraz budzenie i rozwijanie wśród dzieci  zainteresowań językiem angielskim,  a także stwarzanie możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień oraz prowadzenie działań na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci.

W czasie, kiedy prace konkursowe były sprawdzane, uczniowie przedszkoli  wzięli  udział w warsztatach prowadzonych przez lektorki z Centrum Helen Doron w Olkuszu.
I miejsce zdobył Jan Jelito z Przedszkola Nr 3 w Olkuszu, II miejsce zdobyła Agnieszka Piątek z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu, a III miejsce – Hanna Dietrich z Niepublicznego Przedszkola „Delfin” w Olkuszu.
Na uroczyste wręczenie nagród przybyła Dyrektor Centrum Helen Doron w Olkuszu – Pani Tatiana Redel.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz olkuską Bibliotekę, a zdobywca I miejsca otrzymał dodatkowo kupon na bezpłatny trymestr nauki w Centrum Helen Doron w Olkuszu.
Laureat konkursu oraz zwycięskie przedszkole otrzymają również puchary Helen Doron, które zostaną wręczone 23 maja 2015 r.  podczas uroczystej Gali End of The Year Show.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejną Olimpiadę już za rok!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze