Najlepsze życzenia urodzinowe dla Pani Marianny Janoty!

102 lata marianny janoty 1Dla Naszego Miasta dzień 5 listopada to wyjątkowe święto. W tym dniu swoje urodziny obchodzi najstarsza Mieszkanka Bukowna, Pani Marianna Janota. W tym roku świętuje Ona swoje 102. urodziny. To niezwykłe, gdyż mało kto ma szczęście obchodzić tak piękną i dostojną rocznicę swych urodzin.

 

Z tej okazji wśród urodzinowych życzeń nie mogło zabraknąć gratulacji od przedstawicieli naszego Miasta - Burmistrza Miasta Mirosława Gajdziszewskiego oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Piekoszewskiej.

102 lata marianny janoty 2
Bardzo ucieszyła nas wiadomość, iż Pani Marianna cieszy się dobrym zdrowiem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze wśród wspomnień i zdjęć rodzinnych, a Dostojna Jubilatka przez cały czas tryskała dobrym humorem.

102 lata marianny janoty 3

Prosimy o przyjęcie wyrazów głębokiego szacunku oraz życzeń kolejnych lat w zdrowiu, spokoju, wśród miłości najbliższych.

UM Bukowno

102 lata marianny janoty 4


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.