Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Klucze, Bolesław, BukownoWybory Samorządowe 2018

Konkretny i realny PLAN NA 5

roman piasnik 2018 800x800 Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
Szanowni Mieszkańcy Gminy Olkusz,
Drodzy Przyjaciele!
Kończąca się już kadencja była czasem wielu zmian w naszej gminie - zarówno społecznych, jak również inwestycyjnych. Był to okres wykorzystywanych szans oraz realizacji zadań wyczekiwanych latami. Jako bezpartyjny burmistrz nie dałem przyzwolenia na koterię i nepotyzm, a - obiecana przeze mnie przed czterema laty walka z układami - uwolniła olkuski samorząd od politycznych zależności.

Podjęliśmy się realizacji ambitnych zadań, które na stałe zmienią wizerunek Srebrnego Miasta. Dziesiątki milionów złotych pozyskanych dla Gminy Olkusz pozwoliły nam rozpocząć nieosiągalne dotychczas inwestycje, jak choćby zadania z zakresu Gminnego Programu Rewitalizacji, czy zagospodarowania kwartału królewskiego z budynkiem dawnego starostwa.

Chciałbym je doprowadzić do szczęśliwego końca, dlatego zdecydowałem się ponownie ubiegać o urząd Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Przed nami wiele nowych wyzwań. Wyzwań, które musimy podjąć, aby przyszłość nasza i naszych dzieci była związana z Olkuszem. Chciałbym w dalszym ciągu jako Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz stać na straży interesu mieszkańców.

W ciągu minionych czterech lat mogli się Państwo wielokrotnie przekonać, że kierowana przeze mnie Gmina Olkusz to:

  • zarządzanie gminą bez zbędnej polityki
  • pełna jawność życia publicznego
  • stabilność lokalnych podatków i opłat
  • otwartość na inicjatywy i opinie mieszkańców
  • troska o publiczne finanse
  • inwestycje w gminną infrastrukturę.

Dotychczasowa służba mieszkańcom i spotkania z Państwem pozwoliły mi stworzyć konkretny i realny PLAN NA 5 dla naszego miasta i gminy na kolejnych 5 lat. Będą mogli Państwo się z nim zapoznać na stronie internetowej www.romanpiasnik.pl i w kolejnych numerach “Przeglądu Olkuskiego”.

Cztery lata temu wybrali Państwo zmiany. Myślę, że dziś możemy jednym głosem powiedzieć, że był to Dobry Wybór.

21 października 2018 roku dokonajmy go ponownie!


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.