Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Klucze, Bolesław, BukownoWybory Samorządowe 2018

Konkretny i realny PLAN NA 5

roman piasnik 2018 800x800 Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
Szanowni Mieszkańcy Gminy Olkusz,
Drodzy Przyjaciele!
Kończąca się już kadencja była czasem wielu zmian w naszej gminie - zarówno społecznych, jak również inwestycyjnych. Był to okres wykorzystywanych szans oraz realizacji zadań wyczekiwanych latami. Jako bezpartyjny burmistrz nie dałem przyzwolenia na koterię i nepotyzm, a - obiecana przeze mnie przed czterema laty walka z układami - uwolniła olkuski samorząd od politycznych zależności.

Podjęliśmy się realizacji ambitnych zadań, które na stałe zmienią wizerunek Srebrnego Miasta. Dziesiątki milionów złotych pozyskanych dla Gminy Olkusz pozwoliły nam rozpocząć nieosiągalne dotychczas inwestycje, jak choćby zadania z zakresu Gminnego Programu Rewitalizacji, czy zagospodarowania kwartału królewskiego z budynkiem dawnego starostwa.

Chciałbym je doprowadzić do szczęśliwego końca, dlatego zdecydowałem się ponownie ubiegać o urząd Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Przed nami wiele nowych wyzwań. Wyzwań, które musimy podjąć, aby przyszłość nasza i naszych dzieci była związana z Olkuszem. Chciałbym w dalszym ciągu jako Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz stać na straży interesu mieszkańców.

W ciągu minionych czterech lat mogli się Państwo wielokrotnie przekonać, że kierowana przeze mnie Gmina Olkusz to:

  • zarządzanie gminą bez zbędnej polityki
  • pełna jawność życia publicznego
  • stabilność lokalnych podatków i opłat
  • otwartość na inicjatywy i opinie mieszkańców
  • troska o publiczne finanse
  • inwestycje w gminną infrastrukturę.

Dotychczasowa służba mieszkańcom i spotkania z Państwem pozwoliły mi stworzyć konkretny i realny PLAN NA 5 dla naszego miasta i gminy na kolejnych 5 lat. Będą mogli Państwo się z nim zapoznać na stronie internetowej www.romanpiasnik.pl i w kolejnych numerach “Przeglądu Olkuskiego”.

Cztery lata temu wybrali Państwo zmiany. Myślę, że dziś możemy jednym głosem powiedzieć, że był to Dobry Wybór.

21 października 2018 roku dokonajmy go ponownie!

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!