festyn rodzinny 2015 1

W ubiegłą sobotę tj 20.VI. 2015r. na placu szkolnym przy Szkole Podstawowej w Żuradzie odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Dyrektora Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Żuradzie mgr Renatę Pogodzik, grono pedagogiczne oraz pracowników administracyjni i obsługi Szkoły i Przedszkola. Współorganizatorami festynu byli : Skok Stefczyka, Sołtys i Rada Sołecka Żurady oraz Stowarzyszenie „Mieszkańcy dla Żurady”. Po raz pierwszy festyn organizowany był w sobotę co pozwoliło na tak liczną obecność, zarówno rodzice, dziadkowie, ciocie jak i wujkowie mieli okazję przyjrzeć się uważnie jak ważnym fundamentem Szkoły i Przedszkola stanowią nasi podopieczni. Występy taneczne , piosenki wyśpiewane i wiersze recytowane stanowiły część artystyczną naszego festynu. Oprócz tej części przygotowano liczne atrakcje: konkurencje sportowe dla różnych grup wiekowych z nagrodami więc było o co walczyć, wspólne zabawy dzieci z rodzicami – gdzie towarzyszył głównie uśmiech zarówno na małych buźkach, jak i na dużych. Pokaz strażacki- możliwość sprawdzenia wyposażenia wozu strażackiego, przymierzenia kasku i stroju strażaka, możliwość przeprowadzenia indywidualnie reanimacji na manekinie.

festyn rodzinny 2015Podczas całego festynu towarzyszył Nam magiczny Zbysiu Krzysiu, który dbał o dobrą muzykę przy której każdy mógł się dobrze bawić i o dobry nastrój którym zarażał już wtedy jak tylko spojrzano na niego. W przerwie między zabawami był czas na pyszne słodkości i nie tylko- brzuszek miał być czym zapełniony. Coroczną tradycją naszego festynu jest licytacja prac dzieci przedszkolnych, i w tym roku tego elementu nie zabrakło.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu.

SP Żurada

{joomplu:53511}{joomplu:53508}{joomplu:53504}

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze