zss 30 lecie 2018

Obchody naszego Święta rozpoczęły się dnia 12.12.2018 r. uroczystą Mszą Św. w intencji pracowników, uczniów i rodziców, w kościele Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu.

Główna uroczystość odbyła się dnia 13.12.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu. Patronat nad naszą imprezą objął Starosta Powiatu Olkuskiego. Zaszczyciło nas swoją obecnością wielu wspaniałych gości m.in. władze lokalne, dyrektorzy szkół, placówek, przyjaciele, emerytowani nauczyciele oraz nasi przyjaciele. Były gratulacje, życzenia, kwiaty i wiele wspomnień.

2

Po zakończeniu oficjalnej części, mogliśmy podziwiać naszych uczniów, rodziców i nauczycieli w bajkowym przedstawieniu jasełkowym. Innowacyjny sposób przekazu treści spowodował, że mogliśmy dotknąć magii świąt i choć na chwilę poczuć się dziećmi. Artyści swym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Całość dopełniła piękna scenografia.

Nie obyło się również bez jubileuszowego tortu, który zachwycił nie tylko bajkowym wyglądem, ale i smakiem. Pokrzepieni Jasełkami, mogliśmy rozsmakować się w wykwintnych potrawach, specjalnie na ten dzień przygotowanych przez rodziców i nauczycieli.

Podczas imprezy nastąpiło również uroczyste wręczenie nagród w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem ,,Bombka choinkowa”.

4

Zespół Szkół Specjalnych składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację tego niezwykłego przedsięwzięcia, za dar serca, poświęcony czas i wspaniałą atmosferę. Szczególnie gorące podziękowania kierujemy do sponsorów: Naszych Wspaniałych Rodziców, firmie: BELSTAL Sp. z o.o. Olkusza, PPU-H BE-TRA z Olkusza, ELINTEH z Jaworzna, Piętkatrans.

ZSS w Olkuszu

3

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze