Najstarsza olkuska ponadgimnazjalna szkoła techniczna ma już 110 lat. Ten jubileusz obchodzi w tym roku szkolnym Zespół Szkół nr 1. To okazja, by pokazać, jak „Mechanik” – bo takie miano przylgnęło na dobre do placówki – zmieniał się i przystosowywał do nowych warunków. Pokażą to jubileuszowe imprezy. Dyrekcja szkoły już teraz zachęca do włączenia się w ich organizację.
Ten rok szkolny jest wyjątkowy dla Zespołu Szkół nr1 w Olkuszu. Nic więc dziwnego, że już zaplanowano wiele okolicznościowych imprez. Organizatorzy chcą w ten sposób przypomnieć bogatą historię szkoły i przedstawić jej współczesny obraz, osiągnięcia i plany rozwoju.

Spotkanie po latach będzie znakomitą okazją do wspomnień, odświeżenia starych kontaktów i nawiązania nowych znajomości, będzie czasem wzruszeń, ale i wspaniałej zabawy. Dlatego przez cały rok szkolny będą się odbywać konferencje i spotkania, wystawy, ekspozycje, konkursy, zawody, audycje szkolne, akademie itp.
Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie zjazd absolwentów oraz bal absolwentów. Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i wszyscy pracownicy Zespołu Szkół nr 1 zapraszają więc wszystkich absolwentów oraz sympatyków szkoły do udziału w obchodach jubileuszu oraz włączania się w ich organizację
– Prosimy o przekazywanie zdjęć, pamiątek, wspomnień do sekretariatu Szkoły. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje o zaplanowanych imprezach jubileuszowych. Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony internetowej www.zs1olkusz.edu.pl – zachęca Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu. Jednocześnie zwraca się także z prośbą o pomoc w finansowaniu tego przedsięwzięcia. Chętni, którzy chcieliby w ten sposób wesprzeć szkołę, mogą dokonywać wpłat na konto: 56845000050050055423870001.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze