festyn osiedla centrum 2016

Liczne grono mieszkańców bawiło się wspólnie na jubileuszowym, piątym Festynie Rodzinnym olkuskiego osiedla Centrum. Mieszkańcom dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja.

Po przywitaniu uczestników przez przewodniczącego zarządu osiedla Centrum Henryka Gamrata oraz burmistrza Romana Piaśnika, na scenie pojawiły się podopieczne Wiesława Barana z Sekcji Wokalnej MOK. Publiczności zaprezentowały się: Aleksandra Pałka, Anna Gaweł, Magdalena Pałka i Justyna Haberka. 

Tuż po artystycznych występach nadszedł czas na gry i konkursy dla najmłodszych gości festynu. Nad sportową rywalizacją w m. in. rzutach do celu, biegach czy rodzinnym torze przeszkód czuwali pracownicy MOSiR-u. Dzieci chętnie uczestniczyły również w grze „Bajkowe memory” oraz plastycznym konkursie tematycznym. Zwycięzcy wszystkich konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody, m. in.: akcesoria sportowe, komputerowe czy szkolne przybory.

Tradycyjnie sporym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i stoiska z zabawkami. Organizatorzy zapewnili również wszystkim poczęstunek w postaci ciast, słodyczy oraz żurku.

Sporą niespodziankę dla uczestników przygotował Interkonekt z Wolbromia. Wśród uczestników festynu rozlosowano nagrody ufundowane przez tę firmę – najcenniejszą z nich był 43-calowy telewizor.

Podobnie jak w poprzednich latach, na zakończenie osiedlowego spotkania odbyła się zabawa taneczna oraz pokaz sztucznych ogni.

festyn osiedla centrum 2016 2

V Festyn Rodzinny Osiedla Centrum zorganizowany został przez Zarząd Osiedla Centrum (w składzie: Henryk Gamrat, Małgorzata Mróz, Artur Kryksztajn, Przemysław Kwiatkowski, Mateusz Kamionka i Sylwester Madejski) i Gminę Olkusz, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Fundatorami nagród i poczęstunku byli także: Przedsiębiorstwo Kanita z Olkusza, PSS Społem w Olkuszu, firma GAMEX – Grzegorz i Michał Żurek z Osieka, sklep Wobud z ul. Nullo – Wojciech Janik, sklep komputerowy Maxicom-PC – ul. Szpitalna, przedsiębiorstwo Lody-Rabenda – Ryszard Rabenda, sklep sportowy TRAMP – ul. Krakowska, firma Interkonekt z Wolbromia (dostawca światłowodu FIBER).Materiały promocyjne przekazał Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.Bezpłatne wydrukowanie plakatów wykonała drukarnia GRAFPRESS – Łukasz Kajda – z ul. 29 Listopada. Urządzenia zabawowe dmuchane (zjeżdżalnia, zamek do skakania) bezpłatnie udostępniła Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa – Jaworzno. Patronat medialny nad imprezą sprawował „Przegląd Olkuski”.

{joomplu:62501}{joomplu:62449}{joomplu:62437}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wyluzowany
wyluzowany
7 lat temu

Fan, spoko, nie podniecaj się. Wygra, choćby go nawet na listach nie było i wcale TY na to nie będziesz miał wpływu. Dobrze, że to ludzie głosują a nie ty o tym decydujesz. Boże chroń gminę od takich Fanów.

Fan
Fan
7 lat temu

[quote name=”Monia”]A ja z moją rodziną już zawsze będę głosować na przewodniczącego Gamrata bo nie partia jest najważniejsza, tylko człowiek. A pan Gamrat jest właśnie dobrym i oddanym sprawom ludzi. A rozgrywki partyjne nikogo na osiedlu nie obchodzą.[/quote] Tylko Pan Gamrat dzięki liście Prawa i Sprawiedliwości został radnym. A mieszkańcy Osiedla Centrum głosowali nie na Pana Gamrata tylko na Prawo i Sprawiedliwość dzięki temu osiągnął taki wynik. Zobaczymy czy przy najbliższych wyborach samorządowych osiągnie taki wynik aby dalej być radnym. Przecież już nie zostanie wystawiony z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Monia
Monia
7 lat temu

A ja z moją rodziną już zawsze będę głosować na przewodniczącego Gamrata bo nie partia jest najważniejsza, tylko człowiek. A pan Gamrat jest właśnie dobrym i oddanym sprawom ludzi. A rozgrywki partyjne nikogo na osiedlu nie obchodzą.

obiektywny
obiektywny
7 lat temu

Ja nie jestem związany w żaden sposób z polityką oddałem na pana Gamrata swój głos tylko dlatego,że startował z list PiS tak jak i moja rodzina i bardzo tego żałuje. Marionetki zawsze źle kończą zabawę w radnego.

Mizeria
Mizeria
7 lat temu

[quote name=”Młody”][quote name=”Total”]Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.[/quote]

„Bóg, Honor, Ojczyzna”, i zwykła ludzka uczciwość mocy prawnej nie potrzebują …[/quote]

Boga, Honor i Ojczyznę wykorzystujecie do swoich prywatnych celów. Nie znacie co te słowa tak na prawdę oznaczają. Macie ok. 25-30 lat i tylko wam jedno w głowie , stanowiska i kasa, władza i zaszczyty. A na to wszystko trzeba uczciwie całym swoim życiem zapracować a nie szukać kontaktów aby was gdzieś, ktoś po wyborach ulokował. Przykład, skoczek dyro-Kruzo.

Młody
Młody
7 lat temu

[quote name=”Total”]Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.[/quote]

„Bóg, Honor, Ojczyzna”, i zwykła ludzka uczciwość mocy prawnej nie potrzebują …

Cypis
Cypis
7 lat temu

[quote name=”Kabaret LIMO”]Co to za prawica. Paru młodych szczyli, którzy nie dostali stanowisk i hejtują. Na nagraniach słychać o co im tak na prawdę chodziło i chodzi.[/quote] Tylko kolego młodzi trzymają się razem a starzy odeszli myśląc że Roman awansuje ich na posady dyrektorskie . Widać jak burmistrz cały czas ogrywa swoich podwładnych w radzie a Oni nic z tego nie mają tylko głosują pod dyktando Romana.

Total
Total
7 lat temu

Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.

odejdźcie
odejdźcie
7 lat temu

[quote name=”związkowiec”]A mnie się wydaje, że prawdziwi zdrajcy to ci co tu hejtują i udają „prawicę” bo ich nieudacznictwo jest tak widoczne, że pozostało im tylko hejtować by przykryć swoje ciemne uczynki.[/quote]
a gdzie w swoim poście kogoś zhejtowałam? Napisałam same fakty które są do sprawdzenia. Nikogo nie obraziłam tylko powołałam się na przepisy prawne dot. świadomego podpisu

związkowiec
związkowiec
7 lat temu

A mnie się wydaje, że prawdziwi zdrajcy to ci co tu hejtują i udają „prawicę” bo ich nieudacznictwo jest tak widoczne, że pozostało im tylko hejtować by przykryć swoje ciemne uczynki.

odejdźcie
odejdźcie
7 lat temu

[quote name=”Młody”]Zdrada swojego dobrodzieja zawsze jest podła a jeszcze gorsza za garśc srebrników czy też czapkę gruszek … ale jest też drugie dno czasem zdradzony na zdradę zasługuje …[/quote]
Pan Henryk podobnie jak sołtyska Małgorzata są osobami dorosłymi, posiadającymi świadomość, pełne rozeznanie, brak deficytów intelektualnych i niezaburzony wzrok. Jako zdrowe osoby podpisały dokument w którym zobowiązały się do zrzeczenia funkcji radnego/ radnej w przypadku opuszczenia klubu/ komitetu który wystawił ich na listy. Kim zatem są osoby które dobrowolnie i świadomie zgodziły się na takie warunki w 2014 roku, a mimo to nadal piastują funkcje w Radzie Miejskiej?

Młody
Młody
7 lat temu

Zdrada swojego dobrodzieja zawsze jest podła a jeszcze gorsza za garśc srebrników czy też czapkę gruszek … ale jest też drugie dno czasem zdradzony na zdradę zasługuje …

Kabaret LIMO
Kabaret LIMO
7 lat temu

Co to za prawica. Paru młodych szczyli, którzy nie dostali stanowisk i hejtują. Na nagraniach słychać o co im tak na prawdę chodziło i chodzi.

majk
majk
7 lat temu

[quote name=”Ufo”]Już Przewodniczący zaczyna robić sobie pijar przed nastepnymi wyborami samorządowymi. Na pewno wystartuje z Komitetu Romana Piasnika jak pozwoli na to włodarz. Przecież radny posiadał zawsze poglądy prawicowe dzięki których został wybrany przez mieszkańców. Ale w ciągu ostatnich dwóch lat zmienił poglądy z Prawa i Sprawiedliwości na SLD i PO.[/quote]

Może se robić dwa razy do roku festyny i fajerwerki, ale wyborcy PiS-u i tak nie zapomną mu przejścia na stronę burmistrza i rozbicia jedności prawicy.

Ufo
Ufo
7 lat temu

Już Przewodniczący zaczyna robić sobie pijar przed nastepnymi wyborami samorządowymi. Na pewno wystartuje z Komitetu Romana Piasnika jak pozwoli na to włodarz. Przecież radny posiadał zawsze poglądy prawicowe dzięki których został wybrany przez mieszkańców. Ale w ciągu ostatnich dwóch lat zmienił poglądy z Prawa i Sprawiedliwości na SLD i PO.

Kobieta w ciąży
Kobieta w ciąży
7 lat temu

[quote name=”Zjangrota”][quote name=”Kobieta w ciąży”][quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]
Podobno już kampanię zaczął.[/quote]
No i co z tego , za to co zrobił , ludzie i tak go rozlicza negatywnie , zreszta na festynie rozmawiałem z kilkoma osobami i wszyscy mówili ze głosu juz więcej na niego nie oddadzą , taka jest opinia większości mieszkańców osiedla centrum , wyborcy nie lubią tych co dla własnych celów zmieniają partie jak rękawiczki , było sie w PiSie , było , trzeba było rozwalać koalicje antypiasnikowa , nie tylko ze nie trzeba było ale przeszło sie do zaufanych Piasnika , za co ? Ludzie to widza , komentują i oceniają , to jest wykładnia działania Henryka gamrata , nigdy więcej ![/quote]
Ja o Piaśniku mówiłam.

Zjangrota
Zjangrota
7 lat temu

[quote name=”Kobieta w ciąży”][quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]
Podobno już kampanię zaczął.[/quote]
No i co z tego , za to co zrobił , ludzie i tak go rozlicza negatywnie , zreszta na festynie rozmawiałem z kilkoma osobami i wszyscy mówili ze głosu juz więcej na niego nie oddadzą , taka jest opinia większości mieszkańców osiedla centrum , wyborcy nie lubią tych co dla własnych celów zmieniają partie jak rękawiczki , było sie w PiSie , było , trzeba było rozwalać koalicje antypiasnikowa , nie tylko ze nie trzeba było ale przeszło sie do zaufanych Piasnika , za co ? Ludzie to widza , komentują i oceniają , to jest wykładnia działania Henryka gamrata , nigdy więcej !

Kobieta w ciąży
Kobieta w ciąży
7 lat temu

[quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]
Podobno już kampanię zaczął.

Videofilmowanie
Videofilmowanie
7 lat temu

[quote name=”server”][quote name=”Frekwencja”]Frekwencja była wysoka ok 25 osób[/quote]
Zajrzyjcie na stronę MOK lub do galerii zdjęć na Przeglądzie Olkuskim, te zdjęcia świadczą o dobrej frekwencji.[/quote]
Zdjęcia trzeba umieć robić 😛

server
server
7 lat temu

[quote name=”Frekwencja”]Frekwencja była wysoka ok 25 osób[/quote]
Zajrzyjcie na stronę MOK lub do galerii zdjęć na Przeglądzie Olkuskim, te zdjęcia świadczą o dobrej frekwencji.

Oporny
Oporny
7 lat temu

Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.

felik100
felik100
7 lat temu

Bardzo dużo ludzi było i dobrze bawili oby tak dalej 🙂

loko
loko
7 lat temu

Nie byłeś ćwoku, to się nie udzielaj

Frekwencja
Frekwencja
7 lat temu

Frekwencja była wysoka ok 25 osób