festyn osiedla centrum 2016

Liczne grono mieszkańców bawiło się wspólnie na jubileuszowym, piątym Festynie Rodzinnym olkuskiego osiedla Centrum. Mieszkańcom dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja.

Po przywitaniu uczestników przez przewodniczącego zarządu osiedla Centrum Henryka Gamrata oraz burmistrza Romana Piaśnika, na scenie pojawiły się podopieczne Wiesława Barana z Sekcji Wokalnej MOK. Publiczności zaprezentowały się: Aleksandra Pałka, Anna Gaweł, Magdalena Pałka i Justyna Haberka. 

Tuż po artystycznych występach nadszedł czas na gry i konkursy dla najmłodszych gości festynu. Nad sportową rywalizacją w m. in. rzutach do celu, biegach czy rodzinnym torze przeszkód czuwali pracownicy MOSiR-u. Dzieci chętnie uczestniczyły również w grze „Bajkowe memory” oraz plastycznym konkursie tematycznym. Zwycięzcy wszystkich konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody, m. in.: akcesoria sportowe, komputerowe czy szkolne przybory.

Tradycyjnie sporym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i stoiska z zabawkami. Organizatorzy zapewnili również wszystkim poczęstunek w postaci ciast, słodyczy oraz żurku.

Sporą niespodziankę dla uczestników przygotował Interkonekt z Wolbromia. Wśród uczestników festynu rozlosowano nagrody ufundowane przez tę firmę – najcenniejszą z nich był 43-calowy telewizor.

Podobnie jak w poprzednich latach, na zakończenie osiedlowego spotkania odbyła się zabawa taneczna oraz pokaz sztucznych ogni.

festyn osiedla centrum 2016 2

V Festyn Rodzinny Osiedla Centrum zorganizowany został przez Zarząd Osiedla Centrum (w składzie: Henryk Gamrat, Małgorzata Mróz, Artur Kryksztajn, Przemysław Kwiatkowski, Mateusz Kamionka i Sylwester Madejski) i Gminę Olkusz, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Fundatorami nagród i poczęstunku byli także: Przedsiębiorstwo Kanita z Olkusza, PSS Społem w Olkuszu, firma GAMEX – Grzegorz i Michał Żurek z Osieka, sklep Wobud z ul. Nullo – Wojciech Janik, sklep komputerowy Maxicom-PC – ul. Szpitalna, przedsiębiorstwo Lody-Rabenda – Ryszard Rabenda, sklep sportowy TRAMP – ul. Krakowska, firma Interkonekt z Wolbromia (dostawca światłowodu FIBER).Materiały promocyjne przekazał Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.Bezpłatne wydrukowanie plakatów wykonała drukarnia GRAFPRESS – Łukasz Kajda – z ul. 29 Listopada. Urządzenia zabawowe dmuchane (zjeżdżalnia, zamek do skakania) bezpłatnie udostępniła Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa – Jaworzno. Patronat medialny nad imprezą sprawował „Przegląd Olkuski”.

{joomplu:62501}{joomplu:62449}{joomplu:62437}

24
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
24 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
wyluzowanyFanMoniaobiektywnyMizeria Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Frekwencja
Frekwencja

Frekwencja była wysoka ok 25 osób

loko
loko

Nie byłeś ćwoku, to się nie udzielaj

felik100
felik100

Bardzo dużo ludzi było i dobrze bawili oby tak dalej 🙂

Oporny
Oporny

Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.

server
server

[quote name=”Frekwencja”]Frekwencja była wysoka ok 25 osób[/quote]
Zajrzyjcie na stronę MOK lub do galerii zdjęć na Przeglądzie Olkuskim, te zdjęcia świadczą o dobrej frekwencji.

Videofilmowanie
Videofilmowanie

[quote name=”server”][quote name=”Frekwencja”]Frekwencja była wysoka ok 25 osób[/quote]
Zajrzyjcie na stronę MOK lub do galerii zdjęć na Przeglądzie Olkuskim, te zdjęcia świadczą o dobrej frekwencji.[/quote]
Zdjęcia trzeba umieć robić 😛

Kobieta w ciąży
Kobieta w ciąży

[quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]
Podobno już kampanię zaczął.

Zjangrota
Zjangrota

[quote name=”Kobieta w ciąży”][quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]Podobno już kampanię zaczął.[/quote]No i co z tego , za to co zrobił , ludzie i tak go rozlicza negatywnie , zreszta na festynie rozmawiałem z kilkoma osobami i wszyscy mówili ze głosu juz więcej na niego nie oddadzą , taka jest opinia większości mieszkańców osiedla centrum , wyborcy nie lubią tych co dla własnych celów zmieniają partie jak rękawiczki , było sie w PiSie , było , trzeba było… Czytaj więcej »

Kobieta w ciąży
Kobieta w ciąży

[quote name=”Zjangrota”][quote name=”Kobieta w ciąży”][quote name=”Oporny”]Ciekawe czym zachwycił przewodniczący Osiedla Centrum swojego wodza który w końcu zawitał na festyn do radnego.Ale najwidoczniej dostojnych samorządowców nie dopisało w tym roku na zorganizowanym festynie.[/quote]Podobno już kampanię zaczął.[/quote]No i co z tego , za to co zrobił , ludzie i tak go rozlicza negatywnie , zreszta na festynie rozmawiałem z kilkoma osobami i wszyscy mówili ze głosu juz więcej na niego nie oddadzą , taka jest opinia większości mieszkańców osiedla centrum , wyborcy nie lubią tych co dla własnych celów zmieniają partie jak rękawiczki , było sie w PiSie , było , trzeba… Czytaj więcej »

Ufo
Ufo

Już Przewodniczący zaczyna robić sobie pijar przed nastepnymi wyborami samorządowymi. Na pewno wystartuje z Komitetu Romana Piasnika jak pozwoli na to włodarz. Przecież radny posiadał zawsze poglądy prawicowe dzięki których został wybrany przez mieszkańców. Ale w ciągu ostatnich dwóch lat zmienił poglądy z Prawa i Sprawiedliwości na SLD i PO.

majk
majk

[quote name=”Ufo”]Już Przewodniczący zaczyna robić sobie pijar przed nastepnymi wyborami samorządowymi. Na pewno wystartuje z Komitetu Romana Piasnika jak pozwoli na to włodarz. Przecież radny posiadał zawsze poglądy prawicowe dzięki których został wybrany przez mieszkańców. Ale w ciągu ostatnich dwóch lat zmienił poglądy z Prawa i Sprawiedliwości na SLD i PO.[/quote]

Może se robić dwa razy do roku festyny i fajerwerki, ale wyborcy PiS-u i tak nie zapomną mu przejścia na stronę burmistrza i rozbicia jedności prawicy.

Kabaret LIMO
Kabaret LIMO

Co to za prawica. Paru młodych szczyli, którzy nie dostali stanowisk i hejtują. Na nagraniach słychać o co im tak na prawdę chodziło i chodzi.

Młody
Młody

Zdrada swojego dobrodzieja zawsze jest podła a jeszcze gorsza za garśc srebrników czy też czapkę gruszek … ale jest też drugie dno czasem zdradzony na zdradę zasługuje …

odejdźcie
odejdźcie

[quote name=”Młody”]Zdrada swojego dobrodzieja zawsze jest podła a jeszcze gorsza za garśc srebrników czy też czapkę gruszek … ale jest też drugie dno czasem zdradzony na zdradę zasługuje …[/quote]
Pan Henryk podobnie jak sołtyska Małgorzata są osobami dorosłymi, posiadającymi świadomość, pełne rozeznanie, brak deficytów intelektualnych i niezaburzony wzrok. Jako zdrowe osoby podpisały dokument w którym zobowiązały się do zrzeczenia funkcji radnego/ radnej w przypadku opuszczenia klubu/ komitetu który wystawił ich na listy. Kim zatem są osoby które dobrowolnie i świadomie zgodziły się na takie warunki w 2014 roku, a mimo to nadal piastują funkcje w Radzie Miejskiej?

związkowiec
związkowiec

A mnie się wydaje, że prawdziwi zdrajcy to ci co tu hejtują i udają „prawicę” bo ich nieudacznictwo jest tak widoczne, że pozostało im tylko hejtować by przykryć swoje ciemne uczynki.

odejdźcie
odejdźcie

[quote name=”związkowiec”]A mnie się wydaje, że prawdziwi zdrajcy to ci co tu hejtują i udają „prawicę” bo ich nieudacznictwo jest tak widoczne, że pozostało im tylko hejtować by przykryć swoje ciemne uczynki.[/quote]
a gdzie w swoim poście kogoś zhejtowałam? Napisałam same fakty które są do sprawdzenia. Nikogo nie obraziłam tylko powołałam się na przepisy prawne dot. świadomego podpisu

Total
Total

Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.

Cypis
Cypis

[quote name=”Kabaret LIMO”]Co to za prawica. Paru młodych szczyli, którzy nie dostali stanowisk i hejtują. Na nagraniach słychać o co im tak na prawdę chodziło i chodzi.[/quote] Tylko kolego młodzi trzymają się razem a starzy odeszli myśląc że Roman awansuje ich na posady dyrektorskie . Widać jak burmistrz cały czas ogrywa swoich podwładnych w radzie a Oni nic z tego nie mają tylko głosują pod dyktando Romana.

Młody
Młody

[quote name=”Total”]Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.[/quote]

„Bóg, Honor, Ojczyzna”, i zwykła ludzka uczciwość mocy prawnej nie potrzebują …

Mizeria
Mizeria

[quote name=”Młody”][quote name=”Total”]Jeżeli by ten podpisany dokument miał jakąś moc prawną to by im już dawno z urzędu mandat odebrali. Pewnie to jakaś partyina lipa.[/quote]

„Bóg, Honor, Ojczyzna”, i zwykła ludzka uczciwość mocy prawnej nie potrzebują …[/quote]

Boga, Honor i Ojczyznę wykorzystujecie do swoich prywatnych celów. Nie znacie co te słowa tak na prawdę oznaczają. Macie ok. 25-30 lat i tylko wam jedno w głowie , stanowiska i kasa, władza i zaszczyty. A na to wszystko trzeba uczciwie całym swoim życiem zapracować a nie szukać kontaktów aby was gdzieś, ktoś po wyborach ulokował. Przykład, skoczek dyro-Kruzo.

obiektywny
obiektywny

Ja nie jestem związany w żaden sposób z polityką oddałem na pana Gamrata swój głos tylko dlatego,że startował z list PiS tak jak i moja rodzina i bardzo tego żałuje. Marionetki zawsze źle kończą zabawę w radnego.

Monia
Monia

A ja z moją rodziną już zawsze będę głosować na przewodniczącego Gamrata bo nie partia jest najważniejsza, tylko człowiek. A pan Gamrat jest właśnie dobrym i oddanym sprawom ludzi. A rozgrywki partyjne nikogo na osiedlu nie obchodzą.

Fan
Fan

[quote name=”Monia”]A ja z moją rodziną już zawsze będę głosować na przewodniczącego Gamrata bo nie partia jest najważniejsza, tylko człowiek. A pan Gamrat jest właśnie dobrym i oddanym sprawom ludzi. A rozgrywki partyjne nikogo na osiedlu nie obchodzą.[/quote] Tylko Pan Gamrat dzięki liście Prawa i Sprawiedliwości został radnym. A mieszkańcy Osiedla Centrum głosowali nie na Pana Gamrata tylko na Prawo i Sprawiedliwość dzięki temu osiągnął taki wynik. Zobaczymy czy przy najbliższych wyborach samorządowych osiągnie taki wynik aby dalej być radnym. Przecież już nie zostanie wystawiony z listy Prawa i Sprawiedliwości.

wyluzowany
wyluzowany

Fan, spoko, nie podniecaj się. Wygra, choćby go nawet na listach nie było i wcale TY na to nie będziesz miał wpływu. Dobrze, że to ludzie głosują a nie ty o tym decydujesz. Boże chroń gminę od takich Fanów.