4

Artystyczne występy, gry i konkursy z nagrodami, tańce i sztuczne ognie – tak mieszkańcy olkuskiego osiedla Centrum bawili się na VII Festynie Rodzinnym. Patronat medialny nad imprezą sprawował „Przegląd Olkuski”.

Gości przywitali: przewodniczący zarządu osiedla Centrum Henryk Gamraty oraz burmistrz Roman Piaśnik. Wspólna zabawa rozpoczęła się od wokalnych występów podopiecznych Wiesława Barana z Sekcji Wokalnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Na scenie pojawiły się kolejno: Barbara Bukłat, Weronika Kucharek oraz Sabina Podsiadło. Solistki były gorąco oklaskiwane przez publiczność.

1

Stałym elementem osiedlowego festynu są gry i konkursy. Nie inaczej było i tym razem. Pracownicy olkuskiego MOSiR-u przygotowali szereg sportowych konkurencji dla najmłodszych uczestników imprezy. Była także możliwość sprawdzenia swych sił w rodzinnych konkurencjach. Dzieci mogły wykazać się również talentem plastycznym w konkursie „Osiedle moich marzeń’. Nad jego przebiegiem czuwali pracownicy olkuskiego MOK- u. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali atrakcyjne nagrody, m. in. tablety, akcesoria komputerowe, piłki, książki, szkolne przybory.

3

Dla wszystkich przygotowano poczęstunek: grochówkę, słodycze i napoje. Chętni mogli również potańczyć – do muzycznej zabawy zapraszał DJ Scalar. Zwieńczeniem festynu był pokaz sztucznych ogni.

2

VII Festyn Rodzinny Osiedla Centrum zorganizowany został przez Zarząd Osiedla Centrum i Gminę Olkusz, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Fundatorami nagród i poczęstunku byli także: PSS Społem w Olkuszu, firma GAMEX z Osieka, Przedsiębiorstwo Wobud z Olkusza, firma Maxi – Zu z Olkusza, sklep komputerowy Maxicom-PC, przedsiębiorstwo Lody-Rabenda, firma Interkonekt lokalny operator sieci światłowodowej – FIBER. Materiały promocyjne przekazał Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu. Bezpłatne wydrukowanie plakatów wykonała drukarnia GRAFPRESS – Łukasz Kajda – z ul. 29 Listopada. Catering zapewniał firma „Sokół” z Olkusza.

{joomplu:79848}{joomplu:79818}{joomplu:79792}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze