1

Grzegorz Schetyna, Cezary Grabarczyk i Bogdan Klich odwiedzili Olkusz. Wspólnie z posłanką Lidią Gadek zaprezentowali kandydatów Koalicji Obywatelskiej z powiatu olkuskiego w nadchodzących wyborach samorządowych.

-21 października wszyscy idziemy na wybory i głosujemy na przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej – apelowała posłanka Lidia Gądek.

5

Były minister infrastruktury Cezary Grabarczyk opowiadał o inwestycjach zrealizowanych za rządów Platformy Obywatelskiej. -Jak wynika z odpowiedzi na interpelację udzielonej przez wiceministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, w latach 2008-2015 wspólnym wysiłkiem rządu i samorządów, wybudowano 14 800 kilometrów „schetynówek”. Dzięki programom „Mieszkanie dla młodych” i „Mieszkanie na swoim” powstało 250 tys. nowych mieszkań – mówi Cezary Grabarczyk.

4

Do Olkusza przyjechała również posłanka Monika Wielichowska, zajmująca się sprawami kobiet. -Są to szczególne wybory, odbywające się w stulecie nadania praw wyborczym kobietom. Kobiet w polityce na każdym szczeblu wciąż jest za mało. Chcę w szczególny sposób wesprzeć kandydatki. Od kilku miesięcy realizujemy projekt „(S)prawa Polek” – to przestrzeń do dyskusji o trzech filarach: świadomości, równości i opiece zdrowotnej. W całej Polsce odbyło się już kilkadziesiąt spotkań, a przed nami kolejne – mówiła posłanka Monika Wielichowska.

3

Na spotkanie przybyli kandydaci, ubiegający się o miejsca w radzie Powiatu i Sejmiku Województwa Małopolskiego z list KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska.
Pierwsze miejsca na listach do Rady Powiatu zajmują: Piotr Grabarczyk (okręg Olkusz), Kazimierz Ściążko (okręg Klucze), Tomasz Bargieł (okręg Bolesław/Bukowno) oraz Krzysztof Szczepankiewicz (okręg Wolbrom/Trzyciąż). Do Sejmiku Województwa Małopolskiego startują Marcin Cockiewicz i Małgorzata Rams. Kandydatem na wójta gminy Bolesław jest Ryszard Januszek.

 13

14

12

11

10

9

8

7

6

2

18
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
18 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
2 Autorzy komentarzy
piotr.lubaszkaMateusz_NowakFikiMikiJasiuPiotr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
piotr.lubaszka
piotr.lubaszka

[quote name=”Mateusz_Nowak”]Pierwsze zdjęcie – wzięli jakiegoś upośledzonego dziadka z wąsem, z przykurczem nóg jak slejter, żeby ocieplić wizerunek. Kampania pełną parą, ale nie kosztem niepełnosprawnych![/quote]

Panie Mateuszu nawet nie chce mi się tego komentować, bo pańska wypowiedź pokazuje jak zna pan nasze miasto. Pan Wojtek wcale nie jest „upośledzonym dziadkiem z wąsem, z przykurczem nóg”.. Jest właścicielem Pubu 28 i wcale nie jest człowiekiem upośledzonym. To, że na wspólnym zdjęciu stoi na zgiętych nogach wcale o tym nie świadczy.

Mateusz_Nowak
Mateusz_Nowak

Pierwsze zdjęcie – wzięli jakiegoś upośledzonego dziadka z wąsem, z przykurczem nóg jak slejter, żeby ocieplić wizerunek. Kampania pełną parą, ale nie kosztem niepełnosprawnych!

FikiMiki
FikiMiki

Po co takie oburzenie? Robią sobie sesję zdjęciową na tle odnowionej fasady olkuskiego magistratu. Jest się czym pochwalić, może się ktoś nabierze i poprze.

Jasiu
Jasiu

A mi sie podoba.
Tak podoba mi sie
ale ta mloda Pani w niebieskich spodniach i czarnym zakiecie 🙂 🙂 😳

Piotr
Piotr

Widzę, że olkuskie „elity” które wcześniej tak szumnie ogłaszały podpisanie listu intencyjnego (Ryszka,Tomsia,Kwaśniewski itd.) nagle zostały pominięte i partia już nie wspiera 🙂

Obywatel
Obywatel

Masakra! Czy oni sa slepi ze ich ludzie nie chca? ,,Ida w zaparte” jakby mieli oczy zawiazane…Tragedia 😀

ale to już było
ale to już było

Towarzysze od państwa teoretycznego gdzie chu…d..pa i kamieni kupa. Kolesie od kręcenia lodów i wydłużenia czasu pracy do emerytury. Ci co zajumali moje prywatne oszczędności z OFE Jakby tak wrócili do koryta to pracownik byłby nikim. Większość z nich ma korzenie w PZPR jak nie oni to ich rodzice, poszukajcie trochę….

ola
ola

Afera stoczniowa, hazardowa, zagarkowa, Amber Gold, zabrane miliardy z OFE, mafie vatowskie to wszystko działo się za waszych rządów ! Ludzie to pamiętają! Grabarczyk tu coś gadał o schetynówkach….to przeszłość! a co nam proponujecie na przyszłość, nam mieszkańcom Olkusza? Jaki macie program? Tylko jakieś tam ” projekt „(S)prawa Polek” – to przestrzeń do dyskusji” – o czym konkretnie chcecie dyskutować? Co chcecie nam mieszkańcom Olkusza dać? Jakie inwestycje zrealizować w mieście? Gdzie konkrety?Kmita chce zbudować rondo i estakadę , Piaśnik wyremontuje Czarną Górę….a wy co? Jakie inwestycje? nic nie obiecaliście w tym wystąpieniu…tylko wychodzicie na rynek i „głosujcie na nas”… Czytaj więcej »

Jan z brodą
Jan z brodą

Co z Panem Andrzejem Ryszką, Janem Kucharzykiem, Apolinarym Ćwięczkiem, Jarosławem Gałką i śmietanką olkuskiej Platformy do niedawna? Nagle wszyscy się zrobili bezpartyjni?
To jakieś chece… przecież ten Pan Grabrczyk nawet nie umie dobrze się wysłowić przed kamerą.

Olkuska Platforma została zatopiona przez Panią Gądke? jak mogliście do tego dopuścić?

Durna urna
Durna urna

[quote name=”hehe”]I znowu tłumy…[/quote]
Tłumy nie sa potrzebne na Rynku.
Będą przy urnach 🙂

bolek
bolek

super super …. o to chodziło to realna alternatwya dla OLKUSZA i STAROSTWA POWIATOWEGO….GRATULUJE panowie

Juhas
Juhas

O, widzę że i mama muminka tez jest 🙂

Wiola1
Wiola1

Sebastian Tomsia!!! Czas na zmiany!!! Czas na młodość !!!

Noc
Noc

Ryszka i jego ferajna w drugiej turze na burmistrza ma poprzeć PIS , wszak teraz po rozstaniu z Platformą, wracają do swoich korzeni czyli do POROZUMIENIA CENTRUM Jarka Kaczyńskiego , gdyby nie to, ze ich komitet wcześniej był dogadany, dzisiaj mielibyśmy koalicje PiS u ze starą PC , dobry ruch, Kmita ma wygraną na wyciągnięcie ręki, a i stare PC synekury ma zachowane, to trzeba być strategiem, tylko nie wiadomo co Kmita na to ?

Stasiur
Stasiur

Jak im nie wstyd!!! Robili Nas w balona przez 8 lat i myślą że dalej Nas będą robić? A pan kazimierz z wąsem to już chyba wstydu nie ma. Narobił więcej złego niż dobrego zaczynając od sprzedaży Naszego Szpitala po wyciulanie mieszkańców Klucz po trąbie powietrznej w 2012 r. a kończąc na umaczaniu się w śmieciach w Klucze Osada. Co pan zrobił żeby te śmieci znikły? NIC!!! On mojego głosu nie dostanie!

hehe
hehe

I znowu tłumy…

Mikla
Mikla

Strzelacie sobie w kolano KOD em , nie idźcie tą drogą , przygarniajcie młodych z Kukiz 15 , o i są bardzo pogubieni bo to ich kolejna partia po korwinie i chętnie z wami pójdą , a potencjał maja

Wiejska Legenda
Wiejska Legenda

Koalicja Odbytwatelska 😆
Czy są jakieś zdjęcia z góry może? – No wiecie – jak w Trzebini – że widać max 20 osób „postronnych”.