1

Raz w roku cała społeczność Zespołu Szkół Nr 3 jednoczy swoje siły, aby pomagać potrzebującym. Historia małego Nikosia Mocnego tak poruszyła wszystkich, że decyzja była oczywista: w tym roku wspieramy tego dzielnego maluszka, który jest dopiero na początku swojej walki o zdrowie i o to, by móc żyć normalnie, jak jego siostra bliźniaczka i rówieśnicy. Cała szkoła śledziła facebokową stronę Nikosia Mocnego, gdzie rodzice: państwo Katarzyna i Marek Mocni na bieżąco zamieszczają informacje. Nie tylko uczniowie, ale nauczyciele, pracownicy szkoły, dosłownie wszyscy dorzucali do skarbonki ile kto mógł.

3

W ramach podziękowania za wrzucone datki pomagający wzięli udział w koncercie, aby razem się bawić i przekazać swoją pozytywną energię oraz wsparcie Nikosiowi, który razem z całą swoją rodziną był gościem honorowym.

4

Koncert ma od kilku lat formułę „ Scena dla każdego” . Każdy, kto chce może wystąpić na scenie i pochwalić się swoim talentem. Można zaśpiewać, zatańczyć, grać na instrumentach, czy popisać się innymi umiejętnościami. Chętnych jest bardzo dużo i zarówno ci, którzy być może pierwszy raz wystąpili na prawdziwej scenie, jak i ci, dla których scena nie ma tajemnic otrzymywali ogromne brawa.

5

Na scenie pojawili się między innymi : Angelika Głowacka, Wiktoria Kurzac, Kacper Tomczyk, Marcin Kubański, Kamila Kuk i Paulina Świstak, Filip Tyliba, oraz goście: grupa taneczna z Urban Fitness, a z pokazem freestyle Maciek Kryska. Ogromny aplauz wzbudził występ pensjonariuszy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Olkuszu, którzy już drugi raz gościli na naszej scenie. Na zakończenie wystąpił duet z gatunku „guitarstep” Nikodem Solecki i Mariusz Sławkowski.

6

Niesamowita atmosfera tego koncertu powoduje, że jest on najbardziej wyczekiwaną przez uczniów imprezą, która łączy całą szkolną społeczność w szlachetnym celu. Tym celem jest niesienie pomocy .
Organizatorem koncertu jest Agata Wdowik oraz Samorząd Uczniowski.

ZS nr 3 w Olkuszu

7

8

9

10

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
barbara
barbara
6 lat temu

pięknie jesteście super,znam Nikosia i całą rodzinę oni pomagali wszystkim w potrzebie teraz my pomagamy ,dobro wraca