konc char 1

Jak co roku w auli Zespołu Szkół Nr3 spotkała się cała społeczność szkolna, żeby bawiąc się – pomagać. Koncert Charytatywny już ma swoje stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń szkolnych, a pomaganie potrzebującym stało się czymś normalnym. Uczniowie czekają na tą imprezę cały rok. W tym roku akcja pomocy zastała przeprowadzona dla Kamili, uczennicy klasy III, która od kilku lat walczy z ciężką chorobą.

Popularność koncertu jest w dużej mierze spowodowana jego formułą – scena dla każdego. Wystąpić może każdy uczeń, absolwent, czy osoba zaprzyjaźniona ze szkołą, która chce swój talent zaprezentować. Dla jednych może to być okazja, żeby wystąpić choć raz na prawdziwej scenie, dla innych być może początek kariery.

konc char 2

Talentów nie brakuje i co rok pojawiają się „nowe twarze”, ale również wracają na scenę absolwenci, którzy są zawsze mile widziani. W tym roku wystąpili między innymi : Alicja Przyjemska, Nikola Tabor (z gimnazjum w Dłużcu), Kacper Tomczyk, Filip Tyliba, Alan Komorowski, Konrad Stachowicz, Piotr Pakuła, Kacper Wożniak, Oliwia Mystek, Justyna Rydzyk(absolwentka), Maciej Kryska (free style),publiczność porwał również śpiewający absolwent Łukasz Majda. Tradycją już stał się żywiołowy występ uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Olkuszu z którym szkoła współpracuje. Koncert zakończył zespół Enchantress w składzie : Nikodem Solecki, Kamil Sławkowski, Mariusz Sławkowski oraz Arleta Chyrc.

konc char 3

Atmosfera koncertu jest zawsze niepowtarzalna, ale najważniejsze jest to, że uczymy się dostrzegać potrzebujących, którzy często są tuż obok nas. Ich uśmiech jest największą nagrodą.

konc char 4
Koncert przygotowała Agata Wdowik we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

ZS nr 3 w Olkuszu

konc char 5

konc char 6

konc char 7

konc char 8

konc char 9

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze