DSCF8385

We wtorek, 9 stycznia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez bukowieńskie Studio Efendi Clue oraz tutejszy MOK. Impreza pod wdzięczną nazwą „Od serca do ucha” zgromadziła liczną publiczność i przypomniała zebranym w sali widowiskowej prawdziwie świąteczną atmosferę.

W koncercie wzięli udział podopieczni sekcji wokalnej MOK oraz Studia Efendi Clue z Bukowna (uczniowie Kacpra Zajączkowskiego, Anety Dobrej i Agnieszki Rosy), a także mali artyści z Przedszkola Sióstr Prezentek. Poza kolędami i pastorałkami wykonywanymi także w dwu- i trzygłosie zgromadzona publiczność mogła posłuchać kolęd granych na gitarze i pianinie. Młodzi artyści zaprezentowali również ciekawe układy taneczne.

Wtorkowy koncert w Bukownie był jednym z trzech koncertów świąteczno-noworocznych, które Studio Efendi Clue zaplanowało na styczeń. Dzisiaj na scenie MOK zaprezentowali się wokaliści ze Studia EC z Łobzowa oraz instrumentaliści z zajęć Kacpra Zajączkowskiego i Pauliny Lis-Hebdy. Gościnnie wystąpiła również sekcja rytmiczno-taneczna, działająca pod kierunkiem Anety Dobrej, oraz zespoły wokalne Legato i Staccato. Z kolei na jutro zaplanowano koncert w MOK w Sławkowie (w wykonaniu artystów Studia EC działającego w MOK Sławków oraz pianistów ze „Studia Szysza u Janusza”).

DSCF8364

DSCF8375

DSCF8389

DSCF8419

DSCF8430

DSCF8436

DSCF8439

DSCF8370

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze