Olkusz

17 października o 18.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu odbył się Koncert Papieski 2021. Koncert pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz oraz Grzegorza Kaszaka, Biskupa Sosnowieckiego, miał w tym roku tytuł Totus Tuus, Maryjo (cały Twój, Maryjo).

Wydarzenie reżyserowała Anna Branddeger-Miśków. Prowadził mazurzysta z I LO Adrian Motyka. Gości powitał Kierownik Działu Artystycznego Michał Mączka.

Koncert rozpoczął wzruszający występ młodziutkich uzdolnionych artystek z Pracowni Wokalno-Teatralnej Pozytywka pod kierownictwem Iwony Pilarz.

Zespół TeDeum, jak zwykle pięknie grający, śpiewający i elegancki otrzymał rzęsiste brawa. Mieliśmy też przyjemność posłuchać utalentowanej rodziny Kocjanów – Małgorzaty Kocjan, Michała Kocjana i Karoliny Kocjan.

Na zakończenie Anna Branddeger-Miśków podziękowała gościom, artystom i pracownikom MOK, zwykle niewidocznym i bezimiennym, ale umożliwiającym sprawny przebieg imprez.

Bardzo nam przykro, że nie wszyscy chętni mogli wziąć udział w koncercie, ponieważ bilety szybko się rozeszły. Do zobaczenia za rok!

MOK Olkusz
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze