1

27 marca odbył się w MDK konkurs Eko-Plast zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz i Wydziału Ochrony Środowiska UMiG.

Konkurs oprócz rozwijania aktywności plastycznej ma na celu uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno i problemy środowiska oraz propagowanie działań proekologicznych. Przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nad jego przebiegiem czuwają instruktorzy MOK.
Zebranych w imieniu Dyrektor MOK Beaty Soboń powitała Klaudia Zub-Piechowicz, która również konkurs prowadziła przy pomocy instruktor Beaty Nowak.

3

W konkursie brało udział 54 uczestników w 3 kategoriach wiekowych. Tematy prac były piękne: Magia ogrodów – ogrody szczęścia dla I-III i IV-VI oraz „Magia ogrodów – ogród moich marzeń dla uczniów klasy VII, VIII oraz oddziałów gimnazjalnych. Powstałe wspaniałe, barwne prace oceni jury.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.mok.olkusz.pl, a wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 24 kwietnia o 11.00 w holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, gdzie również będzie umieszczona wystawa, na którą już teraz zapraszamy.

MOK Olkusz

2

4

5

6

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze