prz zederman kręci mnie bezpieczeństwo 2017 3

8 maja br. policjantka z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu , st. sierż. Marika Guzik-Gajda gościła w przedszkolu w Zedermanie. Mundurowa rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zawodzie policjanta. Spotkanie z przedszkolakami odbyło się w ramach akcji „Kreci mnie bezpieczeństwo”.
W czasie wizyty w przedszkolu, dzieci wysłuchały wielu cennych porad dotyczących bezpieczeństwa, m.in. jak poruszać się po drodze, jak przechodzić przez jezdnię, jak korzystać z przejść dla pieszych i chodników. Policjantka rozmawiała o sposobach unikania zagrożeń i o zachowaniach w kontakcie z osobą nieznajomą. Przypomniała o ważnych numerach alarmowych i sytuacjach w jakich należy z nich korzystać.

prz zederman kręci mnie bezpieczeństwo 2017 4

Spotkanie z przedszkolakami cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyły niekończące się pytania maluchów. Wielu z nich deklarowało, że w przyszłości wstąpi w szeregi policji.
Wizyta zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem, a każde dziecko otrzymało dyplom z odbitkami własnych linii papilarnych.

KPP Olkusz

prz zederman kręci mnie bezpieczeństwo 2017

prz zederman kręci mnie bezpieczeństwo 2017 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze