kronika policyjna

Włamanie do sklepu w Gołaczewach
6 marca br. nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do sklepu z artykułami metalowymi w Gołaczewach, z którego ukradł materiały przemysłowe. Straty oszacowano na 3 tysięcy złotych. Dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem prowadzą policjanci z komisariatu w Wolbromiu.

Kradzież w pociągu

6 marca mieszkaniec Jeżówki zawiadomił Policję, że w pociągu relacji Katowice – Kielce nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł mu saszetkę z dokumentami. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Za kradzież, kodeks karny przewiduje kare pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kradzieże portfela, laptopa i telefonu
Olkuscy policjanci z wydziału kryminalnego pracują nad ustaleniem sprawców kradzieży, do jakich doszło na terenie miasta 6 i 8 marca. Laptop marki Samsung o wartości 1899 zł, został skradziony z jednego ze sklepów z akcesoriami komputerowymi. Z kolei portfel z pieniędzmi i dokumentami stracił mieszkaniec Olkusza na ul. Króla Kazimierza Wielkiego. Ostatnia z kradzieży miała miejsce w jednej z restauracji. Mieszkanka Porąbki straciła telefon komórkowy o wartości 550 zł.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze