lukasz kmita 600

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Potencjał ponad 5000 firm działających obecnie na terenie gminy Olkusz nie był dotychczas przez władze miasta dostrzegany. Czas to zmienić!

Gdy tydzień temu wspólnie z Premierem Mateuszem Morawieckim i posłem J. Osuchem odwiedziliśmy w Olkuszu jedno z prężnie działających przedsiębiorstw, Premier był pod dużym wrażeniem możliwości tej firmy. Morawiecki zapytał również, w jaki konkretny sposób obecne władze gminy wspierają podmioty gospodarcze? Już po tej wizycie odbyłem kilkanaście spotkań z małymi, średnimi i dużymi przedstawicielami olkuskiego biznesu. Nadszedł czas, aby nasz samorząd zaczął realnie wspierać tych, którzy w Olkuszu płacą podatki i zatrudniają naszych Mieszkańców! Gwarantuję, że dobry czas dla lokalnego biznesu nadejdzie!

Nie będę obiecywał – jak inni kandydaci – że do Olkusza sprowadzę b. dużego zagranicznego inwestora. Wszyscy wiemy, że od lat nikt tego nie zrobił. Mogę jednak zapewnić: będę bardzo mocno wspierał nasze rodzime podmioty gospodarcze, które od lat czekają na zainteresowanie i pomoc ze strony lokalnego samorządu.

Deklaruję, że gdy zostanę wybrany Burmistrzem, gmina niezwłocznie zainicjuje powołanie Lokalnego Centrum Przedsiębiorczości. Jego podstawowym zadaniem będzie m.in. pomoc prawna dla firm, doradztwo podatkowe, wspólne szkolenia i konferencje, a także wzajemna wymiana doświadczeń. Samorząd pomoże w poszukiwaniu różnych form wsparcia (m.in. dotacji unijnych) przede wszystkim dla małych olkuskich Przedsiębiorców, których u nas jest najwięcej. Gmina zaprosi także podmioty gospodarcze do współpracy przy planowaniu przestrzennym, aby w dialogu i porozumieniu z lokalną społecznością udostępniać nowe i atrakcyjne tereny inwestycyjne. Każdorazowe zmiany w przepisach dotyczące przedsiębiorców będą wcześniej konsultowane z zainteresowanymi środowiskami. Przeanalizujemy także obecnie istniejące podatki lokalne pod kątem możliwości ich obniżenia. Przedsiębiorca stanie się wreszcie równoprawnym partnerem naszego samorządu!

W przeciwieństwie do stworzonej przez obecnego Burmistrza „Rady Gospodarczej”, nowy podmiot czyli Lokalne Centrum Przedsiębiorczości będzie zrzeszał nie tylko wąską grupę przedstawicieli biznesu, ale każdego przedsiębiorcę, który wyrazi na to ochotę. Gmina zacznie stymulować rozwój przedsiębiorczości i wesprze wszystkich, którzy chcą „być na swoim”. Olkusz to miasto ludzi przedsiębiorczych!
Nasz samorząd będzie współpracował m.in. z Krakowskim Parkiem Technologicznym oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii. A wszystko po to, aby Przedsiębiorcy i nasze miasto mogło się realnie rozwijać, a młodzi Mieszkańcy nie musieli wyjeżdżać za chlebem do wielkich aglomeracji!

kmita konstytucja dla biznesu

ŁUKASZ KMITA NOWY BURMISTRZ – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

91
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
91 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
LODÓWKASzybkixxxAbzdury Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Xawery
Xawery

Wolność gospodarczą gwarantuje konstytucja. Prywatny przewoźnik który wykonuje prywatne kursy może chyba sprzedać powierzchnie reklamową. Gorsze rzeczy niestety robi Roman Piaśnik.

Realista
Realista

[quote name=”Materiał wyborczy PiS”]ŁUKASZ KMITA NOWY BURMISTRZ.[/quote]
Już wiadomo? :-*

[quote name=”Materiał wyborczy PiS”]WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.[/quote]
Samymi możliwościami daleko się nie zajdzie. 😉

alex
alex

Panie Łukaszu jestem całym sercem z Panem. Ma Pan mój głos i mojej rodziny, ale nich Pan nie opowiada, ze Pan rozmawiał z wieloma firmami bo tak nie jest. Pytałem co najmniej 50-ciu przedstawicieli olkuskich firm działających dość prężnie na naszym olkuskim rynku tu płacących podatki i zatrudniających naszych mieszkańców i proszę sobie wyobrazić, że nikt spotkania z Panem nie potwierdził, a szkoda, bo takie kontakty dla Pana, mieszkańców i rodzimej przedsiębiorczości by były bardzo wskazane.

XYZ
XYZ

Po zapoznaniu się z materiałem wyborczym kandydata PIS nie widzę żadnych konkretów oprócz typowego blablabla. Wszystkie te działania są każdemu przedsiębiorcy „niezbędne” jak psu telewizor. Panie Kmita te rzeczy o których pan wspomina każdy przedsiębiorca znajdzie w internecie. Ja od PIS-u chciałbym usłyszeć jakie konkretne działania będą wprowadzone żeby firmy mogły się organicznie rozwijać i inwestować !!! Po dojściu do władzy PIS-u każdy przedsiębiorca jest traktowany jako potencjalny złodziej i przekręt /a to dzięki nim PIS ma kasę na rozdawnictwo nie swoich pieniędzy/. To na walce z tzw. mafią VAT-wską cierpią uczciwi przedsiębiorcy, to firmą zwiększa się sukcesywnie obciążenia fiskalne… Czytaj więcej »

2015
2015

Do XYZ jedynym konkretem jaki Kmita może Ci obiecać to kontrolę ZUS, US, sanepid, straż pożarna itp. jak śmiesz popierać innych kandydatów niż On. Identyko było po poprzednich wyborach w 2015 😕 😡 😥

Karti
Karti

Na tym foto Łukaszek jak malowany, czemu jesteś taki cwany? Zapomniałeś co mi obiecałeś, jak po nocach wtedy nie spałeś?

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca

[quote name=”alex”]Panie Łukaszu jestem całym sercem z Panem. Ma Pan mój głos i mojej rodziny, ale nich Pan nie opowiada, ze Pan rozmawiał z wieloma firmami bo tak nie jest. Pytałem co najmniej 50-ciu przedstawicieli olkuskich firm działających dość prężnie na naszym olkuskim rynku tu płacących podatki i zatrudniających naszych mieszkańców i proszę sobie wyobrazić, że nikt spotkania z Panem nie potwierdził, a szkoda, bo takie kontakty dla Pana, mieszkańców i rodzimej przedsiębiorczości by były bardzo wskazane.[/quote] Ze mną rozmawiał i to była dobra, merytoryczna rozmowa 🙂 Łukasz Kmita jest otwartym, kreatywnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Będzie się otaczał mądrymi i… Czytaj więcej »

1admin
1admin

Panie Kmita w tym tygodniu dzieci do podstawówki w Witeradowie woził kmitobus, cały oblepiony pańskimi materiałami wyborczymi. Proszę sobie pilnować kampanii bo wychodzi na to że robi ją Pan wśród nieletnich, co jest z deczka obrzydliwe!

Xawery
Xawery

Łukaszku Kmita nawet okulary na plakatach nie dodały Ci powagi i wyglądasz jak cielątko. Twój plan dotyczący rozwoju olkuskich firm to zwykły bełkot, żadnych konkretów. To że przyjechał Mateusz Morawiecki w ubiegłym tygodniu i publicznie Cię namaścił na swojego olkuskiego pomazańca Ci nie pomoże nasz olkuski Misiewiczu. Większość społeczeństwa nie kupi Twoich pustych frazesów.

prognoza
prognoza

[quote name=”Xawery”]Łukaszku Kmita nawet okulary na plakatach nie dodały Ci powagi i wyglądasz jak cielątko. Twój plan dotyczący rozwoju olkuskich firm to zwykły bełkot, żadnych konkretów. To że przyjechał Mateusz Morawiecki w ubiegłym tygodniu i publicznie Cię namaścił na swojego olkuskiego pomazańca Ci nie pomoże nasz olkuski Misiewiczu. Większość społeczeństwa nie kupi Twoich pustych frazesów.[/quote]
Ksawery twoja opinia panu Kmicie nie zaszkodzi i tak zostanie on burmistrzem, bo najbardziej na to stanowisko nadaje się.

brzmi dumnie
brzmi dumnie

[quote name=”prognoza”][quote name=”Xawery”]Łukaszku Kmita nawet okulary na plakatach nie dodały Ci powagi i wyglądasz jak cielątko. Twój plan dotyczący rozwoju olkuskich firm to zwykły bełkot, żadnych konkretów. To że przyjechał Mateusz Morawiecki w ubiegłym tygodniu i publicznie Cię namaścił na swojego olkuskiego pomazańca Ci nie pomoże nasz olkuski Misiewiczu. Większość społeczeństwa nie kupi Twoich pustych frazesów.[/quote]
Ksawery twoja opinia panu Kmicie nie zaszkodzi i tak zostanie on burmistrzem, bo najbardziej na to stanowisko nadaje się.[/quote]
Łukasz Kmita – teoretyczny burmistrz Olkusza 😀

panika urzędowa
panika urzędowa

W magistracie od kilku dni szaleją. Roman już był w ogródki, już witał się z gąską.
Zabawa trwa, ale i tak PRAWDA zwycięży!

PIseusz
PIseusz

Panie Kmita w normalnym świecie stał by Pan po zasiłek a tu partia wszystko załatwi, nawet kompetencje na taki urząd. Cała sytuacja z Panem Kmitą jest tragi-komiczna, brak jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego i życiowego cały czas ciepła posadka, ale sami sobie jesteśmy winni!

ja
ja

[quote name=”2015″]Do XYZ jedynym konkretem jaki Kmita może Ci obiecać to kontrolę ZUS, US, sanepid, straż pożarna itp. jak śmiesz popierać innych kandydatów niż On. Identyko było po poprzednich wyborach w 2015 😕 😡 :cry:[/quote]
Przecież w tych instytucjach w Olkuszu to jeszcze sami czerwoni

Zenon
Zenon

A ja mam kilka pytan do Pana :
Co z parkowaniem w miescie na chodnikach, plycie rynku?
Czy ograniczy Pan ilosc monopolowych w Olkuszu bo strach po ulicach chodzic?
Co dla dzieci, park, plac zabaw Obecnie poniszczone?
Co z tymi co po psach nie sprzataja?
Co z gowniarzami co wszystko dewastuja czy w koncu ktos bedzie egzekwowal monitoring?
Mnie nie intersuja wyzsze cele ale to co przyziemne

ja
ja

[quote name=”PIseusz”]Panie Kmita w normalnym świecie stał by Pan po zasiłek a tu partia wszystko załatwi, nawet kompetencje na taki urząd. Cała sytuacja z Panem Kmitą jest tragi-komiczna, brak jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego i życiowego cały czas ciepła posadka, ale sami sobie jesteśmy winni![/quote]Wychodzi na to , że w Polsce kompetencje na jakikolwiek urząd lub państwową posadę mają tylko czerwoni , czyli dzieci i wnuki PZPR-owców , bo inni takiej możliwości byli pozbawieni.Wystarczy popatrzeć na Olkusz , czy tutaj pełni ktoś funkcje kierownicze na stanowiskach państwowych , którego rodzina nie była związana z nieboszczką partią?Ten hejt na Kmitę związany jest tylko… Czytaj więcej »

Mariola
Mariola

ktoś zna liste kandydatów do rady powiatu z wolbromia

obserwatorka
obserwatorka

[quote name=”ja”][quote name=”PIseusz”]Panie Kmita w normalnym świecie stał by Pan po zasiłek a tu partia wszystko załatwi, nawet kompetencje na taki urząd. Cała sytuacja z Panem Kmitą jest tragi-komiczna, brak jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego i życiowego cały czas ciepła posadka, ale sami sobie jesteśmy winni![/quote]Wychodzi na to , że w Polsce kompetencje na jakikolwiek urząd lub państwową posadę mają tylko czerwoni , czyli dzieci i wnuki PZPR-owców , bo inni takiej możliwości byli pozbawieni.Wystarczy popatrzeć na Olkusz , czy tutaj pełni ktoś funkcje kierownicze na stanowiskach państwowych , którego rodzina nie była związana z nieboszczką partią?Ten hejt na Kmitę związany jest… Czytaj więcej »

DK
DK

Panie Kmita. Znowu Pan dużo obiecuje, ale co Pan z tego zrealizuje? W poprzednich wyborach nie został Pan Burmistrzem, ale PiS wygrał wybory i miał większość w Radzie Miasta. Może mi Pan powiedzieć co przez te 4 lata zrobiliście? Jakoś mało się Pan wypowiada na ten temat. Kłócić to się jednak świetnie umiecie.
Chciałabym również wiedzieć czy w przypadku Pana wygranej w Olkuszu będą realizowane i dofinansowywane przez Miasto inicjatywy inne niż PiS-owskie? Czy będą wydawane zgody na zgromadzenia inne niż PiS-owskie? Bo po tym co pokazali rządzący jakoś w to wątpię.

Toma
Toma

[quote name=”Przedsiębiorca”][quote name=”alex”]Panie Łukaszu jestem całym sercem z Panem. Ma Pan mój głos i mojej rodziny, ale nich Pan nie opowiada, ze Pan rozmawiał z wieloma firmami bo tak nie jest. Pytałem co najmniej 50-ciu przedstawicieli olkuskich firm działających dość prężnie na naszym olkuskim rynku tu płacących podatki i zatrudniających naszych mieszkańców i proszę sobie wyobrazić, że nikt spotkania z Panem nie potwierdził, a szkoda, bo takie kontakty dla Pana, mieszkańców i rodzimej przedsiębiorczości by były bardzo wskazane.[/quote] Ze mną rozmawiał i to była dobra, merytoryczna rozmowa 🙂 Łukasz Kmita jest otwartym, kreatywnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Będzie się otaczał mądrymi… Czytaj więcej »

xyz
xyz

Jaki lokalny biznes? W powiecie olkuskim mamy 3814 ZAREJESTROWANYCH bezrobotnych na 279 oferty pracy.
Wychodzi więc na to że pozostałe 3500 musi opatentować fotosyntezę aby przeżyć.
Gdzie ich Panie Kmita zatrudnisz?

Młody
Młody

Oglądam te fotki i widzę że od poprzednich wyborów jeden zmężniał a drugi zdziadział, jeden ma błysk a drugi strach w oczach …

bezpartyjny
bezpartyjny

Partie polityczne do sejmu!!! Tam jest wasze miejsce, doskonałe do kłamstw, obietnic i nienawiści. Zostawcie samorządy w spokoju!

ddd
ddd

[quote name=”xyz”]Jaki lokalny biznes? W powiecie olkuskim mamy 3814 ZAREJESTROWANYCH bezrobotnych na 279 oferty pracy.
Wychodzi więc na to że pozostałe 3500 musi opatentować fotosyntezę aby przeżyć.
Gdzie ich Panie Kmita zatrudnisz?[/quote]

Taa bo pracują na czarno. Według mnie wszystkie osoby bezrobotne powinny przychodzić codziennie do urzędu pracy, tak aby nie mogły na czarno pracować. Nagle okazałoby się, że większość z nich by się wypisała.

Karol
Karol

Szok !!! Dzisiaj ( 23.09 ) w trakcie porannej mszy, odczytano list ministra Kowalczyka, w którym przemycono ( zakamuflowaną – w mojej ocenie ) agitację za Kmitą jako pełnomocnikiem ministra ds. rządowego programu ” czyste powietrze „.. Do czego jeszcze uciekną się ci ludzie, żeby były ministrant, kierownik ruchu pielgrzymkowego, dyrektor biura poselskiego, słabiutki ( w mojej ocenie ) radny, dyrektor KRUS, mógł zasiąść na wymarzonym fotelu burmistrza ? A tak przy okazji, czy na czas kampanii wyborczej Pan dyrektor KRUS wziął urlop ? Tyle funkcji na raz. I to wszystko zmieścić w 24 godzinach ? FENOMEN !!!!

ola
ola

[quote name=”Karol”]Szok !!! Dzisiaj ( 23.09 ) w trakcie porannej mszy, odczytano list ministra Kowalczyka, w którym przemycono ( zakamuflowaną – w mojej ocenie ) agitację za Kmitą jako pełnomocnikiem ministra ds. rządowego programu ” czyste powietrze „.. Do czego jeszcze uciekną się ci ludzie, żeby były ministrant, kierownik ruchu pielgrzymkowego, dyrektor biura poselskiego, słabiutki ( w mojej ocenie ) radny, dyrektor KRUS, mógł zasiąść na wymarzonym fotelu burmistrza ? A tak przy okazji, czy na czas kampanii wyborczej Pan dyrektor KRUS wziął urlop ? Tyle funkcji na raz. I to wszystko zmieścić w 24 godzinach ? FENOMEN !!!![/quote]Byłam i… Czytaj więcej »

dość tego!!
dość tego!!

WON z wszystkimi partiami politycznymi. Wybrać bezpartyjny Samorząd Ziemi Olkuskiej i niech rządzi bez zaplecza klakierów

vv
vv

[quote name=”Karol”]Szok !!! Dzisiaj ( 23.09 ) w trakcie porannej mszy, odczytano list ministra Kowalczyka, w którym przemycono ( zakamuflowaną – w mojej ocenie ) agitację za Kmitą jako pełnomocnikiem ministra ds. rządowego programu ” czyste powietrze „.. Do czego jeszcze uciekną się ci ludzie, żeby były ministrant, kierownik ruchu pielgrzymkowego, dyrektor biura poselskiego, słabiutki ( w mojej ocenie ) radny, dyrektor KRUS, mógł zasiąść na wymarzonym fotelu burmistrza ? A tak przy okazji, czy na czas kampanii wyborczej Pan dyrektor KRUS wziął urlop ? Tyle funkcji na raz. I to wszystko zmieścić w 24 godzinach ? FENOMEN !!!![/quote]Która to… Czytaj więcej »

Karol
Karol

[quote name=”vv”][quote name=”Karol”]Szok !!! Dzisiaj ( 23.09 ) w trakcie porannej mszy, odczytano list ministra Kowalczyka, w którym przemycono ( zakamuflowaną – w mojej ocenie ) agitację za Kmitą jako pełnomocnikiem ministra ds. rządowego programu ” czyste powietrze „.. Do czego jeszcze uciekną się ci ludzie, żeby były ministrant, kierownik ruchu pielgrzymkowego, dyrektor biura poselskiego, słabiutki ( w mojej ocenie ) radny, dyrektor KRUS, mógł zasiąść na wymarzonym fotelu burmistrza ? A tak przy okazji, czy na czas kampanii wyborczej Pan dyrektor KRUS wziął urlop ? Tyle funkcji na raz. I to wszystko zmieścić w 24 godzinach ? FENOMEN !!!![/quote]Która… Czytaj więcej »

tork
tork

Władze Olkusza zapomniały o przedsiębiorcach ? Za to władze centralne parti pis NIE ZAPOMNIAŁY !!!!
1. Podniesione podatki
2. Podniesione składki ZUS
3. Zwiększone koszty z JPK
4. Ustawa uderzająca w UCZCIWE FIRMY CZYLI SPLIT PAYMENT !!! A tym czasem cwaniaki kombinują dalej i bez obaw !!!!

Panie Kmita nie wspomnę już o służbie zdrowia ! Ale tu czekam na Pana obietnice wyborcze – chętnie Panu przytoczę przykłady z życia szarego obywatela

gauleiter z pisu
gauleiter z pisu

Jak wygra Kmita zostanie gauleiterem pisu w Olkuszu, a nie żadnym burmistrzem, będzie stał na baczność przed urzędnikami rządowymi, oraz naszym drobiowym Naczelnikiem 8)

Karol
Karol

Cytaty z ogłoszonego listu Ministra Kowalczyka :Cytat 1 : ” W powiecie olkuskim, miechowskim i krakowskim program oprócz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska koordynuje pod względem organizacyjnym także Pan Łukasz Kmita „.Cytat 2 : ” Osobą wspierającą rząd w realizacji programu ,,Czyste Powietrze„ w Gminie Olkusz jest Pan Łukasz Kmita, który udzieli Państwu wsparcia i niezbędnych informacji „.Winien jestem sprostowanie, Łukasz Kmita jest koordynatorem projektu, a nie pełnomocnikiem – to jednak różnica, ale jednak widać, że i WFOŚ i Rząd bez Łukasza Kmity nie dadzą sobie rady !!!!!. Dziwi mnie jednak jeszcze jedno, jak podaje gazeta Dziennik Polski, ” szkoleni są… Czytaj więcej »

rafał
rafał

[quote name=”xyz”]Jaki lokalny biznes? W powiecie olkuskim mamy 3814 ZAREJESTROWANYCH bezrobotnych na 279 oferty pracy.
Wychodzi więc na to że pozostałe 3500 musi opatentować fotosyntezę aby przeżyć.
Gdzie ich Panie Kmita zatrudnisz?[/quote]
bezrobotni w Olkuszu to albo pracujący bez zarejestrowania albo coś typu Kiepskiego z serialu a dla niego nigdy nie będzie odpowiedniej pracy.

szkodnik
szkodnik

Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Kampania wyborcza w Kościele!Wstyd panie Kmita minister od środowiska popiera kandydata tych co niszczą Konstytucję,sądy,samorząd i relacja z UE z której płyną pieniądze na inwestycje w Polsce,a kłamczuch Pinokio Morawiecki jeździ i kłamie w żywe oczy.Pan też podobnie jak pis kłamie że jak pan wygra wybory to w Babie popłynie miód i mleko.Widzimy co się dzieje z Polską po wygranych przez partię kłamców w Polsce,głosoało na was 18%wyborców a kłamiecie że macie mandat do zmiany tak aby obsadzać wszystkie stanowiska Misiewiczami i Pisiewiczami.Ludzie powinni wyciąć waszych kandydatów w wyborach,a podpieranie sią Kościołem powinno was pogrążyć całkowicie.Sojusz władzy z tronem to… Czytaj więcej »

adam25
adam25

[quote name=”Mieszkaniec”]Kampania wyborcza w Kościele!Wstyd panie Kmita minister od środowiska popiera kandydata tych co niszczą Konstytucję,sądy,samorząd i relacja z UE z której płyną pieniądze na inwestycje w Polsce,a kłamczuch Pinokio Morawiecki jeździ i kłamie w żywe oczy.Pan też podobnie jak pis kłamie że jak pan wygra wybory to w Babie popłynie miód i mleko.Widzimy co się dzieje z Polską po wygranych przez partię kłamców w Polsce,głosoało na was 18%wyborców a kłamiecie że macie mandat do zmiany tak aby obsadzać wszystkie stanowiska Misiewiczami i Pisiewiczami.Ludzie powinni wyciąć waszych kandydatów w wyborach,a podpieranie sią Kościołem powinno was pogrążyć całkowicie.Sojusz władzy z tronem… Czytaj więcej »

Jarek P.
Jarek P.

[quote name=”adam25″][quote name=”Mieszkaniec”]Kampania wyborcza w Kościele!Wstyd panie Kmita minister od środowiska popiera kandydata tych co niszczą Konstytucję,sądy,samorząd i relacja z UE z której płyną pieniądze na inwestycje w Polsce,a kłamczuch Pinokio Morawiecki jeździ i kłamie w żywe oczy.Pan też podobnie jak pis kłamie że jak pan wygra wybory to w Babie popłynie miód i mleko.Widzimy co się dzieje z Polską po wygranych przez partię kłamców w Polsce,głosoało na was 18%wyborców a kłamiecie że macie mandat do zmiany tak aby obsadzać wszystkie stanowiska Misiewiczami i Pisiewiczami.Ludzie powinni wyciąć waszych kandydatów w wyborach,a podpieranie sią Kościołem powinno was pogrążyć całkowicie.Sojusz władzy z… Czytaj więcej »

gość na forum
gość na forum

Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia. Jest pan tak słabiutki, że muszą panu pomagać księża, premier i broszka? Jeśli olkuszanie nabiorą się na tą maskaradę to ja już w nic nie uwierzę.Ale mam wielką wiarę w to że tu mieszkają jednak ludzie mądrzy którzy się nie nabiorą na tą straszną manipulację i propagandę. Jestem zniesmaczony jak nigdy

bierny wierny
bierny wierny

[quote name=”gość na forum”]Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia(…) Jestem zniesmaczony jak nigdy[/quote]
Zastanawiające jest dlaczego wielebny reklamował Pana Kandydata?
I jaka była „co łaska”?

szansa olkuszan
szansa olkuszan

[quote name=”bierny wierny”][quote name=”gość na forum”]Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia(…) Jestem zniesmaczony jak nigdy[/quote]
Zastanawiające jest dlaczego wielebny reklamował Pana Kandydata?
I jaka była „co łaska”?[/quote]
Najprawdopodobniej dlatego, że pan Łukasz Kmita nie ma rodowodu komunistycznego.

A to ciekawe
A to ciekawe

Na stronie WFOŚiGW w Krakowie w informacji dotyczącej Programu „Czyste powietrze ” autorstwa Pani Katarzyny Bryzek z dnia 19 września 2018 r. w ” Pobierz ogłoszenie o naborze ” – https://www.wfos.krakow.pl/ogloszenie-o-naborze-programu-czyste-powietrze/ czytamy na str. 4 : ” Informacja o Koordynatorze programu wraz z numerem telefonu ” – Koordynator programu : Pan Robert Bażela nr tel. : 12 422 94 90 wew. 2. PO CO DODATKOWY KOORDYNATOR KMITA ?

mariolka
mariolka

Ludzie kochani, Łukasz Kmita nie zostanie burmistrzem. nawet wielu uwaza ze bedzie mial gorszy wynik niz ostatnio. co wy myslicie, ze olkuszanie to idioci? Pan Kmita dostarcza nam wszystkim rozrywki swoją kampania i to wszystko. Pogadamy, posmiejemy sie ale nikt powazny nie odda na niego głosu. przegra, znowu zniknie na kilka lat i powróci jak sie bedzie stołek zwalniał.

Iza
Iza

[quote name=”Karol”]Szok !!! Dzisiaj ( 23.09 ) w trakcie porannej mszy, odczytano list ministra Kowalczyka, w którym przemycono ( zakamuflowaną – w mojej ocenie ) agitację za Kmitą jako pełnomocnikiem ministra ds. rządowego programu ” czyste powietrze „.. Do czego jeszcze uciekną się ci ludzie, żeby były ministrant, kierownik ruchu pielgrzymkowego, dyrektor biura poselskiego, słabiutki ( w mojej ocenie ) radny, dyrektor KRUS, mógł zasiąść na wymarzonym fotelu burmistrza ? A tak przy okazji, czy na czas kampanii wyborczej Pan dyrektor KRUS wziął urlop ? Tyle funkcji na raz. I to wszystko zmieścić w 24 godzinach ? FENOMEN !!!![/quote]PRZESADA zagłosuję… Czytaj więcej »

sąsiad łukasza
sąsiad łukasza

[quote name=”szansa olkuszan”][quote name=”bierny wierny”][quote name=”gość na forum”]Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia(…) Jestem zniesmaczony jak nigdy[/quote]
Zastanawiające jest dlaczego wielebny reklamował Pana Kandydata?
I jaka była „co łaska”?[/quote]
Najprawdopodobniej dlatego, że pan Łukasz Kmita nie ma rodowodu komunistycznego.[/quote]
Od którego pokolenia liczysz ten „rodowód” 😉

ja
ja

[quote name=”gość na forum”]Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia. Jest pan tak słabiutki, że muszą panu pomagać księża, premier i broszka? Jeśli olkuszanie nabiorą się na tą maskaradę to ja już w nic nie uwierzę.Ale mam wielką wiarę w to że tu mieszkają jednak ludzie mądrzy którzy się nie nabiorą na tą straszną manipulację i propagandę. Jestem zniesmaczony jak nigdy[/quote]
To po co ci ludzie chodzą do kościoła , obgadywać bliźniego ?

ja
ja

[quote name=”adam25″][quote name=”Mieszkaniec”]Kampania wyborcza w Kościele!Wstyd panie Kmita minister od środowiska popiera kandydata tych co niszczą Konstytucję,sądy,samorząd i relacja z UE z której płyną pieniądze na inwestycje w Polsce,a kłamczuch Pinokio Morawiecki jeździ i kłamie w żywe oczy.Pan też podobnie jak pis kłamie że jak pan wygra wybory to w Babie popłynie miód i mleko.Widzimy co się dzieje z Polską po wygranych przez partię kłamców w Polsce,głosoało na was 18%wyborców a kłamiecie że macie mandat do zmiany tak aby obsadzać wszystkie stanowiska Misiewiczami i Pisiewiczami.Ludzie powinni wyciąć waszych kandydatów w wyborach,a podpieranie sią Kościołem powinno was pogrążyć całkowicie.Sojusz władzy z… Czytaj więcej »

ludzki Pan
ludzki Pan

[quote name=”szkodnik”]Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.[/quote]Kazdy urzędnik państwowy, w tym dyrektor krus podlega w swojemu ministrowi, a szefem… Czytaj więcej »

po co
po co

[quote name=”ja”][quote name=”gość na forum”]Bardzo żałuje,że Pan Łukasz Kmita nie słyszał, co mówili na jego temat ludzie po wyjściu z kościoła. Jest to całkowite przegięcie pały co się wyprawia. Jest pan tak słabiutki, że muszą panu pomagać księża, premier i broszka? Jeśli olkuszanie nabiorą się na tą maskaradę to ja już w nic nie uwierzę.Ale mam wielką wiarę w to że tu mieszkają jednak ludzie mądrzy którzy się nie nabiorą na tą straszną manipulację i propagandę. Jestem zniesmaczony jak nigdy[/quote]
To po co ci ludzie chodzą do kościoła , obgadywać bliźniego ?[/quote]
Modlą się pod figurą, diabła mają za skórą.

ministrant
ministrant

[quote name=”gauleiter z pisu”]Jak wygra Kmita zostanie gauleiterem pisu w Olkuszu, a nie żadnym burmistrzem, będzie stał na baczność przed urzędnikami rządowymi, oraz naszym drobiowym Naczelnikiem 8)[/quote]
No przecież to widoczne w Jego własnych wyborczych prezentacjach jak wypina pierś przy Szydło, Morawieckim, Kowalczyku. Jeszcze czekamy na Pana Adamczyka z Krzeszowic, a potem już tylko Prezessssssss 😆

ludzik
ludzik

Nikt nam tyle nie da co pis obieca.