herb olkusza

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz! Pragnę poinformować, że głosowanie na zgłoszone przez mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz propozycje zadań do III edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 17-28 października b.r.

Głosowanie odbywać się będzie w 2 formach:
-internetowo, poprzez wypełnienie interaktywnej karty do głosowania,
-tradycyjnie, poprzez wypełnienie papierowej karty do głosowania w punktach do głosowania.

11 października 2016 roku Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego dokona wyboru zadań, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców. 12 października 2016 roku o godzinie 16.00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu odbędzie się losowanie numerów dla zadań, na które będą głosować mieszkańcy. Na losowanie gorąco zapraszam wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz.
Za tydzień w Przeglądzie Olkuskim i na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Olkusz opublikowany zostanie wykaz zadań, na które będzie można głosować i lista punktów do głosowania.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wymoczek
wymoczek
6 lat temu

[quote name=”Budżetowy”]A jak wygląda realizacja projektów z zeszłego roku? Podobno wczoraj mieszkańcy Sieniczna byli u Pana Burmistrza w związku z bojkotem i nie realizacją ich projektu przez urząd, w dolince na osiedlu także nie widać żadnej inwestycji. Czy nie powinny być pierw zakończone jedne projekty a później robione kolejne? Gdyż w ten sposób powstanie cała lista niezrealizowanych…[/quote]

Populisto z Młodych tymi wpisami przestrzeń …….. we własne gniazdo. Czyli gminę.

Budżetowy
Budżetowy
6 lat temu

A jak wygląda realizacja projektów z zeszłego roku? Podobno wczoraj mieszkańcy Sieniczna byli u Pana Burmistrza w związku z bojkotem i nie realizacją ich projektu przez urząd, w dolince na osiedlu także nie widać żadnej inwestycji. Czy nie powinny być pierw zakończone jedne projekty a później robione kolejne? Gdyż w ten sposób powstanie cała lista niezrealizowanych…