budzet obyw 2017 ikona

Ogłoszenie UMiG
Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz, mam przyjemność zaprezentować zasady trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego Olkusza. Bardzo dziękuję za aktywność w ubiegłych latach. Zebrane dotychczas doświadczenia pozwalają nam pracować nad regulaminem Budżetu Obywatelskiego, aby jak najlepiej odpowiadał on specyfice naszej gminy oraz Państwa oczekiwaniom.

Bieżąco realizujemy zwycięskie projekty z drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego. Niebawem będzie można składać wnioski do trzeciej edycji. Wierzę w Państwa zaangażowanie i dobre pomysły również w tym roku. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami poniżej oraz udziału w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego Olkusza. Przypominam także, że do 6 lipca można głosować na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego (www.bo.malopolska.pl).

Roman Piaśnik
Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

bo 2016 big

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ola
Ola
7 lat temu

[quote name=”Zainteresowany11″]Czy ten artykuł jest sponsorowany?[/quote]
Skoro autorem jest UMiG Olkusz, a nie p. Woźniczko, Fita czy inni redaktorzy Olkuszanina, to odpowiedź nasuwa się sama dla siebie. Zresztą burmistrz się podpisał i od razu widać, że nie jest to dziennikarska relacja.

Zainteresowany11
Zainteresowany11
7 lat temu

Czy ten artykuł jest sponsorowany?

pozornie anonimowy
pozornie anonimowy
7 lat temu

Budżet obywatelski jest fajny i każdy punkt jego jest fajny i cudownie że Przegląd o tym tak pięknie informuje 😆