sport siatka4

Od ośmiu lat Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza na siatkarski „Mecz Pokoleń”. Co roku do „Mechanika” zjeżdżają nie tylko nauczyciele i przyjaciele szkoły, ale przede wszystkim jej absolwenci. To właśnie z myślą o nich przed laty powstał ten turniej.

Mijają lata, ale główny cel imprezy nie zmienił się. „Mecz Pokoleń” to przede wszystkim okazja do tworzenia pozytywnego klimatu do spotkań i zacieśniania więzi absolwentów ze szkołą. Turniej to również świetna szansa na propagowanie aktywnych form wypoczynku i popularyzacji zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair-play.

Tegoroczny „Mecz Pokoleń” zaplanowano na sobotę 4 marca. Miejsce zmagań to samo co zwykle – sala gimnastyczna w „Mechaniku”, przy ul. Górniczej 12. Do dnia imprezy przyjmowane będą zgłoszenia drużyn drogą telefoniczną bądź mailową u głównego organizatora turnieju Adama Boreckiego (tel. 507 067 889, mail: adabor3@wp.pl). Chęć uczestnictwa w turnieju można również zgłaszać osobiście w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego w ZS nr 1 oraz w dniu imprezy do godz. 9:00. Wtedy też odbędzie się losowanie, które wyłoni kolejność rozgrywanych spotkań.

Przed rokiem najlepiej pod siatką poradził sobie zespół „Belfry i Przyjaciele” złożony z nauczycieli oraz absolwentów. Czas na rewanż ze strony innych drużyn.

– Jak zwykle zawody odbędą się w zgodzie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, dobrą zabawę, a po zmaganiach na boisku przyjdzie też czas wspomnienia przy kawie – mówi Adam Borecki. – Do udziału w turnieju zapraszamy stałych bywalców, ale także nowe ekipy – dodaje miejscowy nauczyciel wychowania fizycznego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze