mikolaj_ns2

6 grudnia to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Mikołajkowe upominki i prezenty, jakie wtedy dostają powodują, że na ich twarzach pojawia się uśmiech oraz słychać okrzyki radości. Jednak nie wszystkie pociechy mogły spędzić ten radosny, szczególny dla nich czas w domu. Część z nich przebywało wtedy w Nowy Szpitalu w Olkuszu. Aby umilić spędzany tam trudny czas dzieci dostały mikołajkowe prezenty. Paczki z zabawkami i grami oraz słodyczami trafiły do małych pacjentów Oddziału Dziecięcego natomiast nowo narodzone dzieci znajdujące się w Oddziale Noworodków został obdarowane kaftanikami oraz maskotkami.

Dyrekcja Nowego Szpitala pragnie złożyć serdeczne podziękowania uczniom i wychowawcom: Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu, II Liceummikolaj_ns1 Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu oraz Parafii Św. Maksymiliana w Olkuszu.

Szczególne podziękowania Dyrekcja Nowego Szpitala w Olkuszu kieruje do uczniów i Dyrekcji Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu za zaangażowanie uczniów w ramach praktyk szkolnych, które odbywają na terenie Nowego Szpitala w Olkuszu. Dyscyplina uczniów, połączona z młodzieńczym zapałem  i optymizmem zrobiły doskonałe wrażenie zarówno na pracownikach szpitala jak i na jego pacjentach.

Dlatego z nieukrywaną satysfakcją, pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim uczniom i ich opiekunom oraz ks. Karolowi Grabowskiemu za wkład włożony w przygotowanie mikołajek.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o