zurada mikolaj

Dzień 6 grudnia to w życiu każdego człowieka moment oczekiwany z utęsknieniem, bo to dzień pełen prezentów, uśmiechu i dobroci, który wiąże się z wizytą św. Mikołaja. Zaprzęg Mikołaja jak co rok wyruszył w Świat i dotarł również do Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Żuradzie. Powitaliśmy naszego gościa wspólnie z najmłodszymi, śpiewając, recytując poznane wierszyki i oczekując na wiążące się z tym spotkaniem prezenty. W tym roku wyjątkowo, tylko dobre dary, gdyż rózg Mikołaj nie rozdawał, bo  wszystkie dzieci były bardzo grzeczne.

Miłą kontynuacją Mikołajek w naszej szkole była wizyta w pobliskiej Krainie Św. Mikołaja w Zatorze. To bez żadnych  wątpliwości miejsce magiczne pozwalające najmłodszym poznać dogłębnie treści bajek a także ich głównych bohaterów. Po miłym spędzeniu wspólnego czasu w Parku Bajki w Zatorze pozostaje Nam wszystkim wyczekiwać z nowymi marzeniami i pragnieniami kolejnego roku i spotkania z przybyszem z odległej Laponii.  

Starsze dzieci z klas IV-VI wyruszyły na poszukiwanie św. Mikołaja aż do „Krainy Lodu”. Uczniowie wraz z opiekunami miło spędzili dzień na seansie filmowym w Kinie Helios. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Teraz już tylko zostało nam oczekiwać na tę  pierwszą gwiazdkę…

Tekst nadesłany przez Szkołę Podstawową w Żuradzie i Publiczne Przedszkole w Żuradzie  

zurada mikolaj5

zurada mikolaj4

 zurada mikolaj3

zurada mikolaj2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze