amt inauguracja 2 rok3

Sześćdziesięcioro młodych naukowców rozpoczęło drugi rok edukacji w murach Akademii Młodego Technika (AMT). Dzieci i młodzież odebrali indeksy podczas uroczystej inauguracji kolejnego cyklu warsztatów .

Cykl akademickich zajęć prowadzony jest w Centrum Kształcenia Ustawicznego w olkuskim „Mechaniku”.  Uczniowie dowiedzą się m. in. jak działa serce samochodu, jaki kształt ma prąd, poznają również tajemnice biologii. W tym roku chętnych było więcej niż miejsc. W dwóch grupach wiedzę zdobywać będą dzieci, które brały udział w ubiegłorocznych zajęciach. Dwie kolejne grupy to nowi uczestnicy warsztatów.

Nowością w AMT jest możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy na platformie modle. W ten sposób, po każdych warsztatach, ich uczestnicy mogą rozwiązywać dodatkowe zadania i testy. – Dzięki wyposażeniu pracowni w CKU jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom dzieci i młodzieży. Jeśli tylko będzie taka możliwość, w przyszłym roku stworzymy zajęcia na podstawie propozycji uczniów Akademii  – mówiła dyrektor Aldona Nowicka.
Zajęcia dla małych naukowców są bezpłatne.

amt inauguracja 2 rok5

amt inauguracja 2 rok4

amt inauguracja 2 rok6

amt inauguracja 2 rok2

amt inauguracja 2 rok

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tata
tata
9 lat temu

no niestety 🙁 Powinno się organizować liczniejsze grupy lub większą ilość grup skoro jest na takie kursy popyt (takie jest moje skromne zdanie). Każde dziecko powinno mieć możliwość korzystania (nawet odpłatnie jak by była taka konieczność)

mama
mama
9 lat temu

A są jeszcze wolne miejsca dla dzieci?