W najbliższą sobotę o godzinie 10.30 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie odbędzie się nabór chłopców do drużyn piłkarskich Stowarzyszenia „Orbita”. Organizatorzy zapraszają szczególnie chłopców urodzonych w latach 2005 i 2006.

 

– To już nasz trzeci otwarty nabór – informuje prezes Orbity” Jarosław Tomczyk. – Co rok przychodzi sporo chłopców i zawsze trafiają się jakieś piłkarskie perełki. Zapraszamy wszystkich chętnych z całego Powiatu Olkuskiego, a nawet spoza jego granic. Głównie czekamy na sześcio i siedmiolatków. Szybkich, sprawnych, lubiących bawić się w sport. Mamy chyba nie najgorszą markę stąd mamy też nadzieje, że przyjdzie wielu kandydatów na małych piłkarzy, chcących grać w naszej Orbicie. Zwłaszcza, że od tego sezonu pracujemy w oparciu o najnowsze tendencje i programy Ajaxu Amsterdam dzięki sukcesowi w programie szkółek piłkarskich „Nivea”.

Zapisy rozpoczną się o 10.00, trzeba mieć ze sobą strój sportowy, bo kandydaci przejdą kilka testów.  W efekcie naboru powstanie w klubie z Bukowna kolejna grupa, która po okresie treningów wkrótce zacznie pokazywać się w meczach i turniejach.

Orbita zaprasza także chłopców starszych, urodzonych w latach 2004 – 2001, którzy chcieliby dołączyć do od dawna trenujących rówieśników. Najlepiej zadzwonić pod jeden z numerów telefonów i spytać o szczegóły (602-55-86-44 lub 665-050-267).

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze