zaproszeni_gocie

13 października 2011 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Miejskiej w Olkuszu już po raz kolejny odbyły się Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia, organizowane w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Okazją do świętowania były 85. urodziny Kubusia Puchatka, na które solenizant zaprosił dzieci ze Szkół Podstawowych Nr 1, 4 i 5 w Olkuszu oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bydlinie.

Aby tradycji stało się zadość, na urodzinach dzieci wręczyły maskotce Książkowego Misia wykonane przez siebie laurodzinowy_torturki z życzeniami.
Zaproszone dzieci obejrzały również prezentację multimedialną o bohaterach książki o Kubusiu Puchatku, a także brały udział w ciekawych zabawach i konkursach. Przyjęcie urodzinowe nie może obejść się bez tortu. Tak więc, po odśpiewaniu urodzinowego „Sto lat”, każdy z uczestników Urodzin został poczęstowany tortem. Na zakończenie każda z zaproszonych klas otrzymała pamiątkowy dyplom.

Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia zorganizowane zostały również w Filiach PiMBP w Osieku, Gorenicach, Kosmolowie, Zedrmanie, Braciejówce, Witeradowie i w Żuradzie. Kubuś Puchatek, wdzięczny za piękne życzenia i wspaniałą zabawę, z niecierpliwością czeka na kolejne urodziny i odwiedziny naszych Milusińskich w olkuskiej Bibliotece.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariuszek200
mariuszek200
11 lat temu

no coś cie dzieje w Olkusz na dla dzieci.