kalendarz trojdzielny glowka

W Miejskim Domu Kultury przy ul. F. Nullo 29 i w Centrum Kultury MOK przy ul. Szpitalnej 32 nabyć już można najnowsze olkuskie kalendarze przygotowane na nadchodzący rok przez Dział Wystawienniczo Muzealny i Promocji Miasta i Gminy Olkusz.

Poprzednie wydania olkuskiego kalendarza promocyjnego cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta i kolekcjonerów. Mając nadzieję, że nie inaczej będzie również tym razem już dziś zachęcamy do nabycia najnowszego wydawnictwa. Cena kalendarza planszowego wynosi 12 zł, natomiast wersja trójdzielna kosztuje 18 zł.

Mikołaj tuż tuż, zbliżają się też Święta Bożego Narodzenia, a to oznacza czas prezentów. Zapraszamy do placówek MOK na zakupy kalendarzy, a także książek, bajek, olkuskiej gry planszowej, filiżanek, kubków i innych promocyjnych gadżetów.

Tekst nadesłany przez MOK Olkusz

kalendarz planszowy okladka

13
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
13 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
bigbenKalinarobertDDkarol Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bigben
bigben

Znalazł się sprzedawca ?. Sprzedaje nie swoje, zamiast promować. Skąd on wziął ten pomysł. Kubek za 22 zł. – chyba srebrny. Kalendarz strażacki 5 zł. a u niego 12 zł. Czyste zdzierstwo.

Kalina
Kalina

wicedyrektor nie da rady, tam trzeba kogos z j…mi. zaczął sprzedawać zamiast promować. wydział promocji czy punkt sprzedaży.

robert
robert

na kalendarzu powinno być zdjęcie starostwa tego z rynku to najlepsza reklama nierobów z pod zegara

DD
DD

Olkusz to syf. Na kalendarzu oczywiście tego nie widać. No i kalendarz nie śmierdzi jak Olkusz!

karol
karol

Waldek przestań promować Olkusz za pomocą kalendarzy. Promuj czymś co jest bardziej trwałe niz 1 rok. Ale, żeby tak robić to trzeba jeszcze myśleć.Nie administruj, nie myśl o pesji tylko sie rozwijaj i wydział, ktorym kierujesz.

poppowia
poppowia

Jestem ciekawa ile tych promocyjnych materiałów zostało sprzedanych i za jaką kwotę a ile na to urząd przeznaczył pieniędzy i czy wogóle jest sens utrzymywac wydział promocyjny razem z panem Czarnotą. Może takie rzeczy powinie zakupywać wydział ogólny i je rozprowadzac.

kilo2
kilo2

Najlepiej jakby pan W. Czarnota zajął się szachami, bo tylko to zdaje mi się potrafi. Reklamą i promocją powinien się zająć ktoś młody z nowoczesnym myśleniem i wykształceniem.

kółko graniaste
kółko graniaste

[quote name=”olga jur.”]Jarosz nam zrobił lepszą reklamę niż cały wydział promocji od wielu, wielu lat.[/quote]
Zgadza się, WAM zrobił 😆 .

olga jur.
olga jur.

Jarosz nam zrobił lepszą reklamę niż cały wydział promocji od wielu, wielu lat.

pavvv
pavvv

No to zobaczymy jak to teraz pan Czarnota będzie promował nasz Olkusz. Po owocach go poznacie.

ooollleeekkk
ooollleeekkk

Piękna starówka nocą w lecie – TAK.

....n.....
....n.....

Jeżeli jest to kalendarz promujący Olkusz, to wydaje mi się, że zamiast Centrum Kultury na pierwszym zdjeciu powinny być zdjecia ze Starówki, ktora zostala ostatnio wybudowana i oddana do uzytku i oczywiscie podziemia lub inne. Kto go projektował i czy ktos z Centrum nie gra pod siebie tym zdjęciem ?. No i ceny kalendarza chyba trochę za wysokie. Dlaczego to tylko w 2 miejscach mozna kupić, może przekazać do ksiegarni, sklepow papierniczych, Deli i oni wam tę promocję i sprzedaz zrobia bardzo szybko a tak będzie cie sie ślimaczyc i ślimaczyc. Brak pomysłow … .

kubica
kubica

No może to nie pirelli ale inicjatywa warta poparcia. Chętnie bym obejrzeł środek kalenrarza