Olkusz bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Świeć się z Energą” na najładniejszą, świąteczną iluminację miasta. O tym, które z miast wygra etap wojewódzki, zadecydują głosy internautów. Dlatego zachęcamy do oddawania swoich głosów na nasze miasto. Głosowanie trwa do 2 stycznia. Można głosować raz dziennie.

– Dwa lata temu Olkusz wygrał etap wojewódzki i zajął dziewiąte miejsce w etapie ogólnopolskim konkursu Świeć Się z Energą, zdobywając jednocześnie 10 000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców. Bardzo cieszy, że w tym roku olkuszanie ponownie postanowili zgłosić Srebrne Miasto do plebiscytu – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Celem organizowanej już po raz jedenasty świątecznej akcji, „Świeć się z Energą” jest nie tylko promowanie miast, które, tak jak Olkusz, zadbały o piękną iluminację świąteczną, ale także pomoc potrzebującym. W każdym z 16 województw zostanie wyłoniony jeden laureat regionalny i finalista, a każde ze zwycięskich miast otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł. Miasto, które wygra plebiscyt ogólnopolski i zdobędzie tytuł Świetlnej Stolicy Polski, otrzyma warte aż 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej.

Głosując codziennie, każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć potrzebujących. Dzięki akcji „Świeć się z Energą” wsparcie dotarło już do ponad 200 instytucji niosących pomoc i setek indywidualnych gospodarstw domowych w całej Polsce. Dlatego zachęcamy do codziennego głosowania na Olkusz na stronie https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/malopolskie/olkusz/

Dziękujemy za każdy oddany głos! Zachęcamy także do głosowania na galerie fotografii pokazujących świąteczną iluminację Olkusza nadesłanych przez internautów.

Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji „Świeć się z Energą” są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji – sklep.energa.pl. Srebrne Miasto do konkursu zgłosili mieszkańcy.

UMiG Olkusz Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
grazyna
grazyna
4 lat temu
zielona P
4 lat temu

Chętnie zagłosuję tylko gdzie ?

Marysia
Marysia
4 lat temu

Podepnijcie hyperlinka, inaczej większość osób nie będzie wiedziało jak zagłosować!