testzangielskiego

14 września mieszkańcy Olkusza przyłączą się do pisania ogólnopolskiego Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Po raz trzeci w przeszło 100 miastach w całym kraju Polacy będą mieli okazję sprawdzić swoje kompetencje językowe. Udział w tym wielkim sprawdzianie mogą wziąć również olkuszanie. Organizatorami lokalnej akcji pisania testu są Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz IMPULS Centrum Języków Obcych. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął „Przegląd Olkuski”.

– Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny. Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się, że Olkusz zna angielski – mówi Tatiana Redel, pomysłodawczyni akcji w Olkuszu. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie www.olkusz.znaangielski.pl (rejestracja rusza od 1 sierpnia). Chęć napisania testu może zgłosić każdy, bez względu na wiek i poziom językowy. Każdy z uczestników dowie się, jaki zdobył wynik indywidualny oraz jaki wynik zdobył wspólnym wysiłkiem Olkusz. Akcja ma zachęcić mieszkańców do ustawicznej nauki języka angielskiego, bez znajomości którego trudno sobie wyobrazić pracę w wielu branżach. Znajomość tego języka jest przydatna w wielu sferach życia, dlatego im szybciej zdecydujemy się na pogłębianie jego znajomości, tym lepiej.

W tym roku Wielki Test Języka Angielskiego powstanie we współpracy z ETS Global, międzynarodowym wydziałem ETS – największej niezależnej organizacji na świecie, która zajmuje się testowaniem znajomości języków obcych i badaniami edukacyjnymi.
 
Test odbędzie się 14 września 2014 o godz.14:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zorientowana
Zorientowana
7 lat temu

Test jest o godzinie 14.00!

pavv
pavv
8 lat temu

Kiedy test przydatności do pracy w Anglii, Irlandii czy Niemczech?