hala_styczen1

Jest Zabrze, Financity Kraków, OKS Daleka, Cor Tu, All Stars – z pierwszych, a także Gniew Laserowej Dzidy, Jaroszowiec i Emaliernia Olkusz – jako szczęśliwcy z drugich miejsc, awansowali do finałów Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przez weekend na parkiecie zaprezentowało się łącznie 21 zespołów.

Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej od samego początku swojego istnienia cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej jest też i w tej edycji piłkarskich zmagań, gdzie organizatorzy zmuszeni byli do utworzenia pięciu grup eliminacyjnych. W sobotę, do rywalizacji przystąpiły grupy A i B. Pierwszą z nich z kompletem zwycięstw wygrało „Jest Zabrze”. Podobnym wyczynem mogą pochwalić się ubiegłoroczni triumfatorzy imprezy – „Financity Kraków”. Krakowianie bez problemów wygrali grupę B.

Drugi dzień zmagań przyciągnął na Wiejską kolejnych dwanaście ekip. Jako pierwszy do fazy finałowej awansował „OKS Daleka”, który w najbardziejhala_styczen2 przekonujący sposób wygrał swoją grupę. Równie pewną kwalifikację uzyskało „Cor Tu” oraz All Stars. Oprócz liderów tabeli, do finałów przystąpią również trzy spośród pięciu drużyn, które w swoich grupach zajęły drugie miejsca. Dzięki ilości punktów awans nieco „bocznymi drzwiami” zapewnili sobie zawodnicy z Jaroszowca i olkuskiej Emalierni. Nie można także zapomnieć o drużynie powalającej na kolana już samą nazwą, a więc o „Gniewie Laserowej Dzidy”.

Turniej finałowy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia. Znany jest harmonogram gier. Los skojarzył ze sobą: Jest Zabrze, Emaliernię, Cor Tu i All Stars. Grupę drugą utworzą: Financity Kraków, Gniew Laserowej Dzidy, OKS Daleka oraz Jaroszowiec. Zwycięzcy grup zagrają o I miejsce (około godz. 14:35). Drużyny z miejsc drugich powalczą natomiast o najniższy stopień podium. Początek zmagań o 9:00. Podobnie jak w eliminacjach, spotkania będą trwały 2 x10 minut. Obok nagród drużynowych, organizatorzy przyznają także indywidualne wyróżnienia dla najlepszego piłkarza, strzelca i bramkarza. Emocji z pewnością nie zabraknie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji z weekendowych eliminacji.

Zobacz naszą fotogalerię:

{joomplu:27145}{joomplu:27135}{joomplu:27117}{joomplu:27069}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments