tak bolesław 2017 1

Redakcja „Przeglądu Olkuskiego” wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Olkuszu już po raz drugi zorganizowała akcję „Tak! Dla bezpieczeństwa”. Tym razem gościliśmy w Bolesławiu podczas Święta Gminy.

tak bolesław 2017 2

Dla wielu chętnych, młodszych i starszych, którzy odwiedzili nasze stoisko, przygotowaliśmy wiele prezentów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się odblaski, smycze, edukacyjne bajki i książeczki. Zdecydowanym hitem były jednak kolorowe wiatraczki!

tak bolesław 2017 5

Najmłodsi chętnie pozostawiali odciski palców na specjalnych imiennych dyplomach. Przy tej okazji technik kryminalistyki zdradzał tajniki swojej pracy.

tak bolesław 2017 4

Nie zapomnieliśmy też o naszych pełnoletnich gościach. Dorośli dostali od nas ulotki o aplikacji „Moja Komenda” i Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także z poradami, jak ustrzec się przed oszustami i złodziejami.

tak bolesław 2017 3

Podczas akcji nie brakowało chętnych do sprawdzenia swoich sił na specjalnym torze przeszkód. Jego pokonanie okazało się dla niektórym sporym wyzwaniem – tor bowiem należało przejść w alkogoglach lub narkogoglach.

Wspólna zabawa w Bolesławiu była wyśmienita! Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

{joomplu:68499}{joomplu:68495}{joomplu:68467}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze