mechanik 1

Już po raz ósmy przyjaciele olkuskiego „Mechanika” wzięli udział w turnieju siatkówki pod nazwą „Mecz Pokoleń”. Coroczną rywalizację w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Górniczej tym razem wygrał „Kombajn do zbierania kur po wioskach”.

Zwycięzcy sobotnich zmagań zanotowali spory progres w stosunku do ubiegłego roku, kiedy to zabrakło dla nich miejsca na podium. Medalowe pozycje uzupełniły drużyny: „Belfry” oraz „Farfocie”.

– Mijają kolejne lata, ale główny cel imprezy nie zmienia się. Nasz „Mecz Pokoleń” to przede wszystkim okazja do tworzenia pozytywnego klimatu do spotkań i zacieśniania więzi absolwentów ze szkołą. Turniej to również świetna szansa na propagowanie aktywnych form wypoczynku i popularyzacji zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair-play. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy zdecydowali się wziąć udział w turnieju i już teraz zapraszamy na jego następne edycje – mówi Adam Borecki, nauczyciel wychowania fizycznego odpowiedzialny za sprawne przeprowadzenie rywalizacji.

Na zakończenie zmagań pod siatką i po wręczeniu pucharów najlepszym ekipom, wszyscy przenieśli się do sal dydaktycznych, gdzie przy kawie nadszedł czas na podsumowania i wspomnienia z czasów szkolnych.

Fot. ZS Nr 1 Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze