Miłośnicy hip-hopu mieli swój dzień. Olkusz po raz drugi odwiedził Adam „O.S.T.R.” Ostrowski. Przyjechał wraz z Dj’em Haem, Kochanem i Zorakiem. Ostry nie zawiódł publiczności. Oprócz standardów pojawiły się też kawałki z nowej płyty Projektu Ostry Emade „Złodzieje zapalniczek”.
Kiedy na scenie pojawił się Adam Ostrowski, część zniecierpliwionej publiczności natychmiast udała się pod scenę by zobaczyć ulubionego muzyka z bliska. Ostry rozpoczął koncert kilkoma kawałkami z płyty „Tylko dla dorosłych”. Potem wraz z kolegami z zespołu odtworzyli stare, dobrze znane publiczności utwory jak „Mówiłaś mi…”, „Tabasko”, czy „ABC”. Pojawiły się również piosenki z najnowszej płyty Ostrego, nagranej wraz z Emadem. Część publiczności wolała oglądać koncert z miejsc siedzących, zaś stojąca pod sceną młodzież skandowała teksty i bujała się w rytm muzyki. Niespodzianką było pojawienie się na scenie Zoraka, przedstawionego przez Ostrowskiego jako „najlepszy beatboxer w Polsce”. Zorak zaproponował publiczności wspólne stworzenie beatu. Ta entuzjastycznie zareagowała na propozycję i chętnie współpracowała z artystą.
Miłośnicy hip-hopu nie dali odpocząć Ostremu i dwukrotnie wywoływali go zza kulis.
Po koncercie części osób udało dostać się za kulisy, gdzie Adam Ostrowski podpisywał nie tylko płyty, a także robił sobie zdjęcia z fanami.
O.S.T.R. z całą pewnością nie zawiódł fanów. Większość osób wyszła z koncertu zadowolona. Kto wie, może Ostry odwiedzi Olkusz jeszcze raz?
Kolejny hip-hopowy koncert już 15 stycznia. Tym razem na sali widowiskowej MOK wystąpią Grubson i Abradab.

Miłośnicy hip-hopu mieli swój dzień. Olkusz po raz drugi odwiedził Adam „O.S.T.R.” Ostrowski. Przyjechał wraz z Dj’em Haem, Kochanem i Zorakiem. Ostry nie zawiódł publiczności. Oprócz standardów pojawiły się też kawałki z nowej płyty Projektu Ostry Emade „Złodzieje zapalniczek”.

Kiedy na scenie pojawił się Adam Ostrowski, część zniecierpliwionej publiczności natychmiast udała się pod scenę, by zobaczyć ulubionego muzyka z bliska. Ostry rozpoczął koncert kilkoma kawałkami z płyty „Tylko dla dorosłych”. Potem wraz z kolegami z zespołu odtworzyli stare, dobrze znane publiczności utwory takie jak „Mówiłaś mi…”, „Tabasko”, czy „ABC”. Pojawiły się również piosenki z najnowszej płyty Ostrego, nagranej wraz z Emadem. Część publiczności wolała oglądać koncert z miejsc siedzących, zaś stojąca pod sceną młodzież skandowała teksty i bujała się w rytm muzyki. Niespodzianką było pojawienie się na scenie Zoraka, przedstawionego przez Ostrowskiego jako „najlepszy beatboxer w Polsce”. Zorak zaproponował publiczności wspólne stworzenie beatu. Ta entuzjastycznie zareagowała na propozycję i chętnie współpracowała z artystą. 

Miłośnicy hip-hopu nie dali odpocząć Ostremu i dwukrotnie wywoływali go na scenę. Po koncercie części osób udało dostać się za kulisy, gdzie Adam Ostrowski podpisywał nie tylko płyty, a także robił sobie zdjęcia z fanami. O.S.T.R. z całą pewnością nie zawiódł . Większość wyszła z koncertu zadowolona. Kto wie, może Ostry odwiedzi Olkusz jeszcze raz?  

Kolejny hip-hopowy koncert już 15. stycznia. Tym razem na sali widowiskowej MOK wystąpią Grubson i Abradab.

Zobacz naszą fotogalerię:

{joomplu:14164}{joomplu:14171}{joomplu:14176}{joomplu:14198}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze