Olkusz

-Parking dziurawy jak szwajcarski ser. Chyba najgorszy w mieście – denerwują się kierowcy parkujący  nieopodal pawilonu handlowego na Pakusce przy al. 1000-lecia 2b.

Dziury i nierówności to prawdziwa zmora dla osób korzystających z opisanego miejsca. -Dziury rosną jak grzyby po deszczu. Coraz trudniej je omijać. Czy naprawdę nie można zrobić tu parkingu z prawdziwego zdarzenia, na miarę XXI wieku? – denerwuje się olkuszanin, który w tej sprawie zadzwonił do naszej redakcji.

Parkingiem zarządza Olkuskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. -Oczywiście zdajemy sobie sprawę, w jakim stanie znajduje się parking i jakie stanowi to utrudnienie dla korzystających z tego miejsca. Dziury na pewno zostaną załatane. Robiliśmy też rozeznanie, ile kosztowałby gruntowny remont całego parkingu. Na obecną chwilę Spółka nie może sobie pozwolić na taką inwestycję – odpowiada prezes zarządu OTBS-u Ewa Burakowska.

 Jakie Waszym zdaniem parkingi nadają się jeszcze do remontu? Piszcie do nas!

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
kolo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kolo
Udzielający się czytelnik
kolo

„Na obecną chwilę Spółka nie może sobie pozwolić na taką inwestycję – odpowiada prezes zarządu OTBS-u Ewa Burakowska.” – na początek proponuję wstrzymać sobie i całej „czapie” TBS-u wypłaty i za pół roku kasa na remont będzie, jeszcze zostanie.. Takie wypowiedzi swiadczą tylko i wyłącznie o ignorancji i niedouczeniu co w konsekwencji powinno być szlabanem do pełnienia takich funkcji..