Powiat

Klasa okręgowa

Kolejka 18 – 24-25 kwietnia
Pauza: Bolesław Bukowno

KS Olkusz 2-2  Przemsza Klucze
Leśnik Gorenice 2-3  Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź  0-2  TS Węgrzce
Lot Balice  1-0  Piliczanka Pilica
Zieleńczanka Zielonki 3-0  Przebój Wolbrom
Spójnia Osiek-Zimnodół  1-2 Błękitni Modlnica
Orzeł Iwanowice   0-4 Orzeł Bębło

Kolejka 19 – 1-2 maja
Pauza: Przemsza Klucze

KS Olkusz  –  Orzeł Iwanowice   1 maja, 17:00
Orzeł Bębło  –  Spójnia Osiek-Zimnodół   1 maja, 12:00
Błękitni Modlnica  – Zieleńczanka Zielonki  1 maja, 15:00
Przebój Wolbrom   –  Lot Balice  1 maja, 17:00
Piliczanka Pilica     – LKS Niedźwiedź  1 maja, 17:00
TS Węgrzce           –   Leśnik Gorenice   1 maja, 12:00
Pogoń Miechów    –   Bolesław Bukowno  1 maja, 17:00

A KLASA

Kolejka 24 – 24-25 kwietnia
Pauza: Promień Przeginia.

Strażak Przybysławice  2-1 Pilica Wierbka
Dłubnia Jangrot  3-1   Sokół Gołaczewy
Olimpia Łobzów   7-1   Błyskawica Kolbark
Spartak Charsznica  1-0  Prądnik Sułoszowa
Unia Jaroszowiec   1-3  Trzy Korony Żarnowiec
Błysk Zederman   3-3  Przebój II Wolbrom
Laskowianka Laski 1-5  Legion Bydlin
Wielmożanka Wielmoża 6-1 Centuria Chechło

Kolejka 25 – 1-2 maja
Pauza: Wielmożanka Wielmoża.

Centuria Chechło  – Laskowianka Laski  3 maja, 17:00
Legion Bydlin – Błysk Zederman   2 maja, 16:00
Przebój II Wolbrom  – Unia Jaroszowiec   2 maja, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec  – Spartak Charsznica  2 maja, 17:00
Prądnik Sułoszowa – Olimpia Łobzów  2 maja, 15:00
Błyskawica Kolbark – Dłubnia Jangrot  1 maja, 17:30
Sokół Gołaczewy – Strażak Przybysławice  1 maja, 17:00
Pilica Wierbka –  Promień Przeginia  1 maja, 17:00

B KLASA

Kolejka 14 – 24-25 kwietnia

LZS Stare Bukowno 6-0  Cobra Wężerów
Victoria Smroków 3-0   Nidzica Słaboszów
Hetman Dłużec  4-1 Czapla Czaple Małe
Piliczanka II Pilica 10-3 Northstar Miechów
Orzeł Kwaśniów Górny   0-0   Strumyk Zarzecze
Trzy Buki Wierzchowisko  3-3  Pilica II Wierbka

Kolejka 15 – 1-2 maja

Trzy Buki Wierzchowisko  –  LZS Stare Bukowno  2 maja, 11:00
Pilica II Wierbka   –  Orzeł Kwaśniów Górny  2 maja, 11:00
Strumyk Zarzecze  –  Piliczanka II Pilica 1 maja, 17:00
Northstar Miechów  –  Hetman Dłużec   1 maja, 18:00
Czapla Czaple Małe  –  Victoria Smroków 2 maja, 11:00

źródło: 90 minut.pl
fot. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments