party hard rynek 2015 1

W niedzielę na olkuskim rynku odbył się długo wyczekiwany przez wielu Olkuszan koncert znakomitego zespołu „Party Hard”. Zespół ten powstał w 2011 r. właśnie w Olkuszu i składa się z czterech niezwykle młodych i utalentowanych osób: wokalistki Marii Green, gitarzysty Marcina Skipiały, basisty Jakuba Kubańskiego oraz perkusisty Damiana Czopka.

Olkuski zespół swoje pierwsze sukcesy zaczął odnosić już w 2012 r., gdy wystąpił w Katowicach w klubie „Straszny Dwór”, gdzie zajął drugie miejsce na światowej sławy festiwalu Emergenza, który organizowany jest aż w 24 krajach. Szczególną sławę zapewniły mu również występy na Juwenaliach Śląskich i Juwenaliach Zagłębiowskich, u boku takich elementów sceny muzycznej jak Enej, O.S.T.R. i COMA oraz udany występ na festiwalu w Jarocinie w 2012 r. Tego samego roku wystąpili również w programie telewizyjnym u Kuby Wojewódzkiego, który osobiście ich do siebie zaprosił.

party hard rynek 2015

„Party Hard” to zespół grający skoczną muzykę z nutką drapieżności, której dodaje nasycony głos wokalistki. Muzyka grana przez młodych artystów od razu przypadła do gustu olkuskiej publiczności, a w szczególności dzieciom, które świetnie bawiły się zarówno pod sceną, jak i na niej razem z muzykami.

Roksana Tomaszewicz

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
rapbleble Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bleble
bleble

Was is das „niezwykle młodych”p Roksano Zwykła?

rap
rap

Faktycznie niefortunny zwrot „niezwykle młodych”,wtedy powinni mieć nazwę „Oseski”, co najmniej.