1

W czwartek, 5 października, w holu Miejskiego Ośrodka Kultury zebrali się wielbiciele fotografii. Tego wieczoru odbył się wernisaż wystawy Olkuskiego Klubu Miłośników Fotografii „Widzieć inaczej”. Licznych gości powitali: Beata Soboń, Dyrektor MOK i Michał Mączka, Kierownik Działu Artystycznego. Z rąk Beaty Soboń każdy z autorów fotografii otrzymał piękną, pąsową różę godną uwiecznienia na zdjęciu.

W imieniu członków klubu wystawę otworzył Grzegorz Kłeczek. Olkuski Klub Miłośników Fotografii, jak zapewniał, jest otwarty dla wszystkich miłośników robienia zdjęć, nie tylko dla tych, którzy uważają się za profesjonalistów. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji, przyjacielskich rozmów.

 

2

Prezentowana właśnie wystawa składa się z fotografii miesiąca, które są wybierane na kolejnych spotkaniach. Ich autorzy: Łukasz Ćmiel, Piotr Drozdowski, Łukasz Dwornik, Maciej Jerzy Klich, Grzegorz Kłeczek, Gabriela Knechciak, Piotr Łaś, Dawid Makowski, Marcin Mrówka, Anna Niewiadomska, Marek Petlic, Albert Woźniak, Tadeusz Zabawski i Katarzyna Zawada-Pęgiel dzielą się z nami swoim odbiorem i odczuwaniem świata.

3

Fotografie o zróżnicowanej tematyce, każda niezwykła, każda odzwierciedlająca subiektywne widzenie rzeczywistości autora, nasycona jego emocjami. I tu rozpoczyna się dialog między artystą i widzem, który odbiera przekaz przez pryzmat swoich emocji, swoich doświadczeń, swojego spojrzenia na rzeczywistość. Dla jednego mak w smudze słońca będzie kwiatkiem na łące, dla drugiego rozkwitającym, pełnym nadziei uczuciem, dla trzeciego… No właśnie. Sprawdźcie. Wystawa czeka.

MOK Olkusz

4

5

6

7

8

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze