p pacun

Artykuł sponsorowany
Z dniem 23 lutego 2015 r. Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik zdecydował się odwołać z pełnionej funkcji Zastępcę Burmistrza ds. Komunalnych Marcina Pietraszewskiego. Od 2 marca zastąpi go Paweł Pacuń – dotychczasowy dyrektor Zarządu Drogowego Starostwa Powiatowego w Olkuszu.

Marcin Pietraszewski na funkcję Zastępcy Burmistrza ds. Komunalnych został powołany 15 stycznia 2007 r. Do jego obowiązków należało m.in. sprawowanie nadzoru nad realizacją inwestycji Gminy Olkusz, realizacja zadań Gminy dotyczących w szczególności zaopatrzenia w energię elektryczną, energię cieplną i gaz, zagospodarowania przestrzennego, gminnych dróg, ulic, mostów, placów i parkingów oraz organizacji ruchu drogowego, gospodarki mieszkaniowej, gospodarki nieruchomościami i mieniem komunalnym, składanie oświadczeń woli w imieniu Gminy w zakresie udzielonych pełnomocnictw, wydawanie decyzji administracyjnych, postanowień, zaświadczeń w sprawach określonych imiennym upoważnieniem Burmistrza, nadzór nad funkcjonowaniem Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001: 2008.

– Dziękuję Panu Marcinowi Pietraszewskiemu za dotychczasową pracę na rzecz Gminy Olkusz. Pełniąc funkcję Zastępcy Burmistrza przez ponad 8 lat, wielokrotnie udowadniał swoje wysokie kompetencje. Życzę mu powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Przed nami, przed Gminą Olkusz, nowy rozdział i nowe wyzwania, które wymagają świeżego spojrzenia na szereg istotnych kwestii, zwłaszcza w zakresie zagospodarowania przestrzennego, utrzymania czystości w mieście, czy podejścia do miejskich inwestycji. Stąd moja decyzja o zmianie Zastępcy Burmistrza ds. Komunalnych. Gorąco wierzę w dobrą i owocną współpracę z Panem Pawłem Pacuniem. Jestem przekonany, że Mieszkańcy Gminy Olkusz pozytywnie ocenią nadchodzące zmiany. – komentuje Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik.

Nowo powołany Zastępca Burmistrza ds. Komunalnych Paweł Pacuń ukończył studia dzienne z tytułem magistra inżyniera Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo, o specjalności Drogi, Ulice i Autostrady. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania i nadzorowania robót w specjalności drogowej.
Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na praktykach w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Krakowie i jako majster w firmie drogowej. Prowadząc własną działalność gospodarczą zajmował się opracowywaniem projektów budowlanych i wykonawczych przebudów, remontów oraz budowy dróg, ulic, zjazdów i parkingów. Pełnił również funkcje inspektora nadzoru inwestorskiego oraz kierownika budowy w specjalności drogowej.

Z Zarządem Drogowym w Olkuszu Paweł Pacuń związany jest od 2006 r. Ostatnio pełnił obowiązki Dyrektora, natomiast wcześniej pełnił funkcję m.in. Zastępcy Dyrektora ds. Inwestycji. W Zarządzie Drogowym w Olkuszu zdobywał doświadczenie m.in. w zakresie zarządzania drogami powiatowymi w imieniu Zarządu Powiatu w Olkuszu, realizacji inwestycji i remontów z udziałem środków zewnętrznych, letniego i zimowego utrzymania dróg oraz prowadzenia spraw związanych z regulacją stanu prawnego gruntów.

Pan Paweł Pacuń przejmie obowiązki Zastępcy Burmistrza ds. Komunalnych od 2 marca 2015 r.{jcomments off}

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
oki
oki
7 lat temu

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Inkaq
Inkaq
7 lat temu

Panie Romanie ! Czy zdaje sobie Pan sprawę ze takim posunięciem odcina Pan bratanka od możliwości wykonywania usług na rzecz UMiG Olkusz ?