piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance

W poniedziałek (26 listopada 2012) w olkuskim Zespole Szkół Nr 4 gościł Piotr Mazurkiewicz, który poprowadził tam szkolenie fryzjerskie.

Jest on młodym, dwudziestosiedmioletnim artystą i zwycięzcą tegorocznego MATRIX Global Show. W programie zachwycił nie tylko talentem fryzjerskim, ale także pięknym estradowym głosem. O tym by być fryzjerem marzył od dziecka. Jak bawić się włosami czerpiąc z tego przyjemność, pierwsza pokazała mu jego mama. Ukończył ZSZ w Warszawie, a obecnie prowadzi salon fryzjerski. Inspiruje się umiejętnościami wielu mistrzów. Chciałby być znany jak Antoine. Jego celem jest rozwijanie umiejętności, poznawanie nowych technik fryzjerskich.

Na poniedziałkowym spotkaniu pomagał młodym ludziom w rozwijaniu wyobraźni oraz budowaniu kreatywności. Uczył wybranych technik farbowania włosów, strzyżenia i czesania. Zabiegom mógł się poddać każdy uczeń, a także grono pedagogiczne. Z możliwości metamorfozy skorzystało wielu, a efekty były zdumiewające. Stylista w mgnieniu oka -za pomocą kilku cięć- zmieniał fryzury modelek. Pod jego okiem pracowali uczniowie wiążący swą przyszłość z fryzjerstwem. We wszystkim pomagały także organizatorki imprezy: Daria Muzyka – Wesołowska i Marta Aleksandrowicz.

 

 

 

piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance1 piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance4piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance5 piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance6piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance7piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance8piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance9piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance10piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance11piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance12piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance13piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance14piotr mazurkiewicz w olkuskiej budowlance3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze