1

31.05.2019 r. w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbyło się podsumowanie roku artystycznego 2018/ 2019 sekcji ceramicznej, plastycznej i teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach.

Sekcja ceramiczna i plastyczna przygotowała w galerii niezwykle barwną wystawę prac, a sekcja teatralna zaprezentowała na scenie układ taneczny w wykonaniu najmłodszej grupy teatralnej „Raz-Dwa-Trzy”, spektakl pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu grupy teatralnej „Konopeum” i spektakl teatru lalkowego pt. „Latarenka” w wykonaniu starszej grupy „Raz-Dwa-Trzy”.

4

Po obejrzeniu programu artystycznego dyplomy i upominki uczestnikom sekcji: ceramicznej, plastycznej i teatralnej wręczali: Aneta Oleksy i Henryk Dziechciewicz – Radni Gminy Klucze, Mirosław Macek – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach i Ramona Czyżykowska-Liber – Zastępca Dyrektora oraz instruktorzy poszczególnych sekcji artystycznych.

3

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspaniałe chwile spędzone w naszym domu kultury, a naszym młodym artystom życzymy udanych wakacji.

Więcej zdjęć tutaj

GOK Klucze

2

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o