Olkusz

Każdego roku, 6 grudnia tradycyjnie obchodzone są Mikołajki. Rok 2020, z powodu sytuacji epidemicznej w kraju, spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa Sars Cov-2, różni się pod każdym względem od lat poprzednich. W tym roku nie będzie tradycyjnych spotkań z Mikołajem, na które z niecierpliwością czekali najmłodsi.

Jednak pomimo pandemii Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z terenu gminy Olkusz – objętych wsparciem Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu.

W dniu 4 grudnia 2020r., pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu, zadbali aby, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni, nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem, który dotarł osobiście do ich domów i wręczył najmłodszym mieszkańcom Olkusza paczki pełne słodyczy. Świętemu towarzyszyły pomocnice. Jak widać, dla Świętego Mikołaja nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko odbyło się oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Radość maluchów w dniu, kiedy odwiedził je Święty Mikołaj przyjeżdżając swoimi nowoczesnymi saniami prosto z Laponii pod ich domy, była nieoceniona. Otrzymanie paczki z rąk najprawdziwszego Świętego Mikołaja to dla każdego dziecka ogromne przeżycie. Mamy nadzieję, że te wspomnienia będą wyjątkowe i niezapomniane, a nadchodzące święta piękne i pełne radości, czego serdecznie życzą Dyrekcja i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu.

OPS Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze