Olkuska Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 13 kwietnia br. około godziny 12.00 na ul. Nullo w Olkuszu. Wówczas, nieustalony pojazd koloru szarego, zderzył się z samochodem bmw, a później odjechał. Prosimy o kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu (997) lub bezpośrednio do prowadzącego postępowanie pod nr telefonu 32 6478237.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
11 lat temu

Nie widziałem, ale nawet gdybym widział, to nie zgłoszę, bo policja nie zasługuje na współpracę ze społeczeństwem. Jak będę widział napad i gwałt to sam osobiście zainterweniuję, a nie zgłoszę, bo policja jest nieudolna i może zrobić krzywdę ofierze zamiast sprawcy. Co najwyżej zadzwonię po pomoc do Straży Pożarnej albo do Kominiarzy, bo ci panowie są bardziej profesjonalni niż policja.
Mamy tego liczne przykłady kiedy to policja zastrzeliła pana weterynarza zamiast unieszkodliwić dzikiego zwierzęcia, albo policjanci sami się zastrzelili podczas pościgu za piratem drogowym, albo 13 letni synek zasztyletował tatę policjanta. Sami nieudacznicy.
dowody:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,9250194,Policja_polowala_na_tygrysa__Zginal_weterynarz.html
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zastrzeli-kolege-zamiast-zodzieja_311897.html
http://ttv.pl/archiwum/84517,13-latek-zabil-ojca-policjanta,0.html