1

Upalna niedzielna noc 25 sierpnia rozbrzmiewała rytmami retro. W olkuskim parku przy ul. Mickiewicza odbyła się zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu potańcówka przy największych przebojach lat 70-tych.

Przygrywał zespół GRA-MY z Wodzisławia Śląskiego. I grali! To był przegląd największych przebojów tych wspaniałych lat. Retro? Może. Niemodne? Ależ skąd. Dla wielu z bawiących się w parku były to melodie szczęśliwej młodości, toteż każdy kolejny utwór witany był entuzjastycznie. Na parkiecie przez cały czas było tłoczno, na alejkach parku tańczyły dzieci, zadowolone tak samo, jak dorośli. 

4

Podobnie, jak w ubiegłym roku, pierwszą parą, która ruszyła w tany byli państwo Piaśnikowie – burmistrz Roman Piaśnik wraz z małżonką. Dobry przykład podziałał i zabawa rozkręciła się od razu.

2

Ci, którzy nie tańczyli, z przyjemnością słuchali rozkoszując się piękną, pogodną nocą i dobrą muzyką.

3

Zespół GRA-MY tworzą profesjonalni muzycy: Dominika Michałowska (wokal), Sławomir Firut (klawisze, trąbka, wokal), Piotr Tkaczyk (perkusja), Klaudia Wachtarczyk ( gitara basowa), Krzysztof Bukowski (klawisze, trąbka,wokal) i Paweł Smorąg (saksofon, gitara elektryczna, wokal). Wszyscy ubrani bardzo stylowo, jakby żywcem wyjęci z wczesnych lat siedemdziesiątych.

5

To była wspaniała, radosna zabawa na koniec lata, a tonący w ciemności park dodawał jej uroku.

MOK Olkusz

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze