mosir koniec lata 2016 ok

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że Kompleks Basenowo – Rekreacyjny OSW „Czarna Góra” będzie otwarty w najbliższy weekend 10 – 11 września (sobota, niedziela) w godz. od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy na wspólne „Pożegnanie Lata” w ramach którego cena biletu wstępu będzie wynosić 1 zł za osobę.

 

Dla korzystających przygotowano szereg atrakcji, a wśród nich m.in. animacje sportowe, seanse jogi, gry i zabawy, zajęcia fitness i salsy, turniej trio basketu, animacje taneczne dla dzieci.Miłośników letnich kąpieli oraz aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z różnych atrakcji wodnych, w tym zjeżdżalni wodnej Anakonda oraz boisk sportowych i pola do minigolfa.

11 września (niedziela) od godz.10.00 zapraszamy na Otwarty Turniej Koszykówki zorganizowany na „Pożegnanie lata” na terenie Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” W turnieju mogą brać udział drużyny żeńskie, męskie lub mieszane. Zawodnicy biorący udział w turnieju muszą mieć ukończone 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodziców na udział w rozgrywkach). Trzy najlepsze drużyny otrzymają medale i dyplomy. Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

MOSiR Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ernest
Ernest
6 lat temu

Nie ma to jak później zacząć, -wcześniej skończyć.

Młody
Młody
6 lat temu

Już raz w miniony weekend się żegnali, czy będzie to trzech razy sztuka, bo przecież zapowiada się najbardziej upalny tydzień tego lata …

majk
majk
6 lat temu

Do pływania idealna. [quote name=”pavv”]I woda o temperaturze godnej prawdziwych twardzieli.[/quote]

Do pływania idealna.

Ela B
Ela B
6 lat temu

Sorry, taki mamy klimat!

pavv
pavv
6 lat temu

I woda o temperaturze godnej prawdziwych twardzieli.