sztuczne ognie

Jeśli ktoś nie ma jeszcze planów na nadchodzącego Sylwestra, może skorzystać z propozycji władz Olkusza i Bukowna. W pierwszym z miast zaplanowano imprezę na lodowisku, a w drugim – dyskotekę „pod chmurką”.

Olkusz rozpocznie świętowanie od godz. 18.30. Wtedy na lodowisku zaprezentują się hokeiści oraz para taneczna. Zaraz po występach o muzyczną oprawę zadbają DJ Sosen i DJ Reto. Podczas wspólnej zabawy wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew będą bezpłatne. – Dla najaktywniejszych łyżwiarzy przewidziano niespodzianki, między innymi karnety na lodowisko i upominki od Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Chwilę przed północą życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Olkusza. Wspólne odliczanie towarzyszyć będzie powitaniu Nowego Roku 2018 w sercu Srebrnego Miasta! – tak do zabawy zachęcają organizatorzy. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Olkusza Romana Piaśnika.

 

 sylwester 2017

Sylwestrowa impreza „pod chmurką” tradycyjnie odbędzie się w Bukownie. Burmistrz Mirosław Gajdziszewski, radni Rady Miejskiej oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na dyskotekę na placu przy Urzędzie Miejskim, która rozpocznie się  o godz. 23.00. Po złożeniu noworocznych życzeń przewidziano pokaz sztucznych ogni. – Wspólne powitanie 2018 roku to propozycja zarówno dla tych, którzy nie zaplanowali sylwestrowej zabawy, jak i dla osób spędzających tę noc na domowych imprezach – zapraszają organizatorzy, prosząc jednocześnie o nieprzynoszenie własnych materiałów pirotechnicznych.

 sylwester2017

Fot.1. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze